55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Twee Chinese dekselkommen Ø 12,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee Chinese zoutnappen Ø 8 cm.
Startprijs 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen zoutnappen met floraal decor. Afmeting: H 5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese blauwglazuur bord Ø 18,8 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees bord Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Lot antiek Chinees (3x)
Resultaat: 110 EUR

Chinese tulpenvaas, H 25 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Twee Chinese vazen
Resultaat: 500 EUR

Chinese kom Ø 20,3 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk en dubbele blauwe ring. Afmeting: H 9 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

2 Japanse schotels Ø 40 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 28 cm.
Startprijs 150 EUR

2 Chinese tazza's met messing
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse messing tazza's met 18e eeuwse Chinese familie rose borden. Vogel/pioenroos decor. Beide borden haarlijn + één randschade. Afmeting: H 8 x Ø 24 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/vogel/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

8x Chinese borden Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Acht Chinees porseleinen borden met floraal/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Divers. Handbeschilderd + bodemmerken. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 19 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houtgestoken deksel + rondom figuren voorstelling en dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 21 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinese vaas, H 46,5 cm.
Resultaat: 950 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese theepot
Resultaat: 275 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met latere zilveren monturen (19e eeuw). Tuit + deksel gelijmd. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Chinese stemkom Ø 12 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinese drakenvaas Ø 14 cm.
Resultaat: 900 EUR

Bronzen wierookhouder
Startprijs 2.000 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met rozetten, hengsels (bewerkt) + bodemmerk. Afmeting: 8 x 18 x 13,3 cm. In goede staat.

Chinese stemcup, H 10,3 x Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee Chinese dekselvazen, H 20 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met bloemvaas decor. Beide bovenrandschade + chip deksel. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 650 EUR