Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen zoutnappen met floraal decor. Afmeting: H 5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met groen celadon craquelé glazuur. In goede staat. Afmeting: H 25 cm.
Grote Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk en dubbele blauwe ring. Afmeting: H 9 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Japanse schotels met floraal/feniks/goud decor. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Imari, landschap/floraal/goud decor, haarlijn. 1x Familie rose, floraal/goud decor, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse messing tazza's met 18e eeuwse Chinese familie rose borden. Vogel/pioenroos decor. Beide borden haarlijn + één randschade. Afmeting: H 8 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/vogel/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Acht Chinees porseleinen borden met floraal/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Divers. Handbeschilderd + bodemmerken. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met houtgestoken deksel + rondom figuren voorstelling en dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/vlinder decor. Eén bord haarlijn. Eén bord goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met latere zilveren monturen (19e eeuw). Tuit + deksel gelijmd. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Zware Chinese bronzen wierookbrander met rozetten, hengsels (bewerkt) + bodemmerk. Afmeting: 8 x 18 x 13,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met bloemvaas decor. Beide bovenrandschade + chip deksel. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.