19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met familie rose figuren/floraal/dieren/goud decor. Afmeting: H 11 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + rood glazuur. Met bodemmerk en dubbele bodemring. Enkele chips. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose scheerbekken met tuin/goud decor. Afmeting: 7,5 x 31 x 25 cm. In zeer goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Met bodemmerk F. Floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 12,6 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met rode draken decor + zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5 x Ø 6 cm. In goede staat.
Antieke zeldzame vierkante Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 22,2 cm. In goede staat.
Chinees hardhouten gestoken figuur. Chinese godheid met zeer lange wenkbrauwen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sang de boeuf vaas. Lichte randglazuur schade. Afmeting: H 37,8 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/goud/landschap decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Vierkant, met figuren in tuin decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens. Bodemmerk. Republiek. Fijne decorering. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal/landschap/kostbaarheden decor. Beide kommen chip + haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 27 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met tuin/vogel + tekst decor en oranje/bruin glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.