55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Chinese pot, H 34 x Ø 37 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen pot met pagodes/figuren decor. Fijne decoratie. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 34 x Ø 37 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 39,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Rood/blauw + bodemmerk. Hals gelijmd + bovenrand chip. Afmeting: H 39,3 cm. In redelijke staat.

Japanse Imari schaal
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schaal in waaiervorm. Met fijn gedecoreerde florale/gouden/feniks beschildering. Afmeting: 27 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 16 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen drakenbord. Geel/groen. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese celadon craquelé vaas, H 21,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet, H 51 cm.
Resultaat: 400 EUR

Vijf-delig Japans Imari kaststel
Resultaat: 400 EUR

Vijf-delig Chinees kaststel, H 21 cm.
Resultaat: 375 EUR

Vier Chinese borden Ø 27,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinese schenkkan, 18 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinese kom Ø 14,9 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinese schenkkan Ø 15 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken decor. Afmeting: 5 x 18 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 23,2 cm.
Resultaat: 375 EUR

Apart Chinees porseleinen bord met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 26 cm.
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin/zotjes decor (deksel). Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 14 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen pot met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 11 x Ø 14 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese trekpot Ø 8 cm.
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor + haan tuit. Chip tuit. Haarlijnen. Afmeting: 12 x 15 x Ø 8 cm. In redelijke staat.

Japanse dekseldoos
Resultaat: 350 EUR

Chinese wierookbrander Ø 13,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Afmeting: 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese gemberpotten
Resultaat: 350 EUR

Vijf diverse oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Onder andere; celadon, familie rose, familie verte. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 18 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal/vogel/landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Twee Sang de Boeuf vazen, H 10 - 18 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 - 18 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 20,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.