Zeer grote Chinees porseleinen pot met pagodes/figuren decor. Fijne decoratie. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 34 x Ø 37 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Rood/blauw + bodemmerk. Hals gelijmd + bovenrand chip. Afmeting: H 39,3 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schaal in waaiervorm. Met fijn gedecoreerde florale/gouden/feniks beschildering. Afmeting: 27 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord. Geel/groen. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel. 19e Eeuw. Landschap/floraal/goud decor. Eén deksel chip. Eén vaas chip. Afmeting: H 16 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Twee sets van twee. Eén bord randschade. Drie borden minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken decor. Afmeting: 5 x 18 x Ø 15 cm. In goede staat.
Apart Chinees porseleinen bord met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin/zotjes decor (deksel). Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 x Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 11 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor + haan tuit. Chip tuit. Haarlijnen. Afmeting: 12 x 15 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Afmeting: 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Onder andere; celadon, familie rose, familie verte. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal/vogel/landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.