55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Grote Queng lung schotel Ø 44 cm.
Resultaat: 160 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In matige staat.

Zes 18e eeuwse Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kopjes. Onder andere; drie theeglazuur + floraal/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees queng lung bord Ø 27,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung bord met tuin/bamboe decor. Afmeting: Ø 27,5 cm. Enkele chips omranding. In redelijke staat.

Japanse Satsuma pijpvaas, H 19 cm.
Resultaat: 160 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen pijpvaas met figuren bij rietkraag en eenden decor. Met bodemmerk Meiji. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Tetsubin waterketel
Resultaat: 160 EUR

Chinese tinnen theebus
Resultaat: 160 EUR

Lot antieke Chinese tazza's (6x)
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 160 EUR

Vier Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

5 Chinese bibilot vaasjes, H 3,5 - 4 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinese Imari schotel Ø 38,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Chinese Kanton vaas, H 31 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinese schotels Ø 13 - 15,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen polychrome swatow schotels met vogel decor. Eén bodemmerk. Mogelijk cargo. Afmeting: Ø 13 - 15,5 cm. In goede staat.

Lot Chinese trekpotten (7x)
Resultaat: 150 EUR

4 Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinese kop+schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Queng Lung vleesschaal, floraal decor, minimale chips. 1x Queng Lung sauciere, floraal decor, gelijmd. Afmeting: 22 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven Chinese schotels Ø 11 - 13,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 150 EUR

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels
Resultaat: 150 EUR

3x Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 150 EUR