Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In matige staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kopjes. Onder andere; drie theeglazuur + floraal/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung bord met tuin/bamboe decor. Afmeting: Ø 27,5 cm. Enkele chips omranding. In redelijke staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen pijpvaas met figuren bij rietkraag en eenden decor. Met bodemmerk Meiji. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tinnen theebus met erotische lithografiën. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Lot antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen tazza's. Enkele chip. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen polychrome swatow schotels met vogel decor. Eén bodemmerk. Mogelijk cargo. Afmeting: Ø 13 - 15,5 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Queng Lung vleesschaal, floraal decor, minimale chips. 1x Queng Lung sauciere, floraal decor, gelijmd. Afmeting: 22 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. 2x Kang xi, chips/haarlijn. 3x Tuin/kostbaarheden decor, 19e eeuw. Afmeting: Ø 11,7 x 13,3 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Familie verte. 19e Eeuw. Floraal/emaille decor. Eén bord haarlijnen, twee goed. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.