55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Chinese Imari schenkkan, H 19 cm.
Resultaat: 125 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met tuin/pioenroos/goud decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Resultaat: 125 EUR

Lot Chinees (3x)
Resultaat: 120 EUR

Chinees celadon bord Ø 18,3 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees beeldje, H 18 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuws Chinees porsleinen beeld. Laughing boy, met Ruyi en perzik, familie rose. Hoofd aangelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

Chinees Imari bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met bloemvaas/feniks/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 120 EUR

6x Chinese kopjes
Resultaat: 120 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met floraal/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 6 cm. In goede staat.

Oud schrift, Tibet
Resultaat: 120 EUR

Antiek Tibetaans schrift met houten buitenkant. Circa 1900. Afmeting: 14 x 30 x 5 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 30 - 45 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/vogels/floraal/goud decor. Bodemmerken. Alle vazen bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 30 - 45 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal. Twee borden chips + haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Lot Chinese tazza's (6x)
Resultaat: 120 EUR

Lot 19e eeuwse Chinees porseleinen tazza's met floraal decor. Afmeting: 9 -11cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 120 EUR

Chinees bord Ø 20,7 cm.
Resultaat: 120 EUR

Tibetaanse tangka in lijst
Resultaat: 120 EUR

16e - 17e Eeuws Wanli bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 110 EUR

Lot antiek Chinees (3x)
Resultaat: 110 EUR

Twee Chinese borden Ø 21 cm.
Resultaat: 110 EUR

Drie Japanse Imari vazen, H 25 - 32 cm.
Resultaat: 110 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen, waarvan twee beschadigd. Afmeting: H 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen antiek Japans Imari
Resultaat: 110 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee grote kommen + dekselpot (octagonaal). Floraal/vogel decor. Eén haarlijn. Afmeting: 24 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 29,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Vier Delftse borden Ø 16 - 17 cm.
Resultaat: 110 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence roomborden met chinoiserie decor. Gemerkt met de Bijl. Chips. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.