18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met tuin/pioenroos/goud decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse encre de chine theebus met rijtuig/goud decor. Bovenrand restauratie. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws Chinees porsleinen beeld. Laughing boy, met Ruyi en perzik, familie rose. Hoofd aangelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met bloemvaas/feniks/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met floraal/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 6 cm. In goede staat.
Antiek Tibetaans schrift met houten buitenkant. Circa 1900. Afmeting: 14 x 30 x 5 cm. In goede staat.
Drie antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/vogels/floraal/goud decor. Bodemmerken. Alle vazen bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 30 - 45 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal. Twee borden chips + haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Lot 19e eeuwse Chinees porseleinen tazza's met floraal decor. Afmeting: 9 -11cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met goud decor. Diverse godheden. Mooie kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuws Chinees porseleinen wanli bord. Kraakporselein. Floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen, waarvan twee beschadigd. Afmeting: H 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee grote kommen + dekselpot (octagonaal). Floraal/vogel decor. Eén haarlijn. Afmeting: 24 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence roomborden met chinoiserie decor. Gemerkt met de Bijl. Chips. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.