Vier delen antiek Chinees/Frans porselein. Twee familie rose kommen, 18e eeuw, één kom gelijmd. Twee Franse kop + schotels met floraal decor, 19e eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met vergulde bronzen monturen. 19e Eeuw en ouder. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinese, deels vergulde bronzen boeddha met bodemmerk. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Eén bord chip, één bord goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/paradijsvogel/goud decor. 20e Eeuw. Deksel gelijmd. Afmeting: H 67 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Eén kom chips, rest goed. Afmeting: Ø 11 - Ø 13 cm.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met konijn in landschap/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. Eén chip. In redelijke staat.
Chinees 18e eeuws Quenglung bakje met zilveren rand, 835/000, en een plated theezeef, mist emmer. ø8x4cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen ca 1900 met decor van spel spelende geisha's. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met tuin/pioenrozen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 49 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese yixing theepotten. Divers. Aardewerk. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Eén bord minimale chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 21,7 - 22,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met fruitranken decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Vaas, haarlijn bovenrand. 1x Bloempot, goed. Afmeting: 15 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden. Landschap decor. Grootste bord heeft chip. Twee landschap borden haarlijn + gelijmd + chips. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Cafe au lait glazuur, floraal/landschap decor, onderrand schade. 1x Theeglazuur, floraal decor, chip. Afmeting: Ø 12 - 15 cm. In redelijke staat.