Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 13,7 x Ø 11,1 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselpotten met rondom figuren/vleermuizen/goud decor + binnenin cups. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 17 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Randschilfers. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen trekpotten. 18e Eeuw. 1x Familie rose, floraal decor, handvat gelijmd. 1x Imari, floraal/goud decor, goed. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot China/Japan (10x). Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; Satsuma + vazen China + trekpot yixing en tinnen godheid. Bodemmerken. Afmeting: 3 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur, met perzik/vleermuis/karakterteken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke? Chinese bronzen danseres. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.