Chinees porseleinen pattipan met floraal/tekst en goudrand decor. Met bodemmerk. Afmeting: 3 x 16 x 11,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met draken decor van ijzeroxyde. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Bronzen Chinese krijger + los verguld zwaard. In Ming stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen lampenvoet. Olifant met pagode op houtgestoken basement. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen penselenpot met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met keizerlijke figuren in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met geel glazuur, floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Divers. Met bodemmerk. Zes vazen gaaf. Eén vaas randschade. Eén vaas gerestaureerd. Afmeting: H 13 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met perzik/granaatappel/vleermuis decor op groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Diepe Chinees porseleinen schotel met godheid + hert decor. Verso figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met latere zilveren monturen (19e eeuw). Tuit + deksel gelijmd. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Japans of Chinees quan yin figuur, staande op golven. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap + geritst decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Diepe Chinees porseleinen schotel met figuren in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 36,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, emaille + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Randschilfers. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen trekpotten. 18e Eeuw. 1x Familie rose, floraal decor, handvat gelijmd. 1x Imari, floraal/goud decor, goed. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. 1x Wucai vaas, floraal/feniks decor, randschilfers. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, randschade. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese houtgesneden quan yin met originele bronskleurige polychome. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein, familie rose/chicken decor + floraal. Twee cups goed. Eén schotel, bodem haarlijnen. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen blanc de Chine quan yin. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee vroege Japans Imari porseleinen borden met vijver/tuin/floraal/goud decor. Beide borden haarlijnen. Afmeting: Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschaal met tuin/insect decor. Minimale randfrit + haarlijn. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen wanli kraak kom met tuin/vogel decor. Afmeting: H 5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schaal met groen glazuur + rondom floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met paars glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen gueng lung zoutnap met floraal decor + bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: H 5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kop en schotels. Floraal/fruit decor. Drie kopjes goed, twee schotels goed, één schotel beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Diep Chinees porseleinen bord met floraal/perzik/vleermuis decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met sang de boeuf glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,3 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse cloisonné sierschotels. Meiji periode. Floraal/vogel/feniks decor. Eén kleinere schotel randschade. Twee anderen goed. Afmeting: Ø 18 - 30,5 cm.
Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor + rondom geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/bloesemtakken + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Divers. 1x Knobbelvaas met figuren/teksten decor. Bodemmerk. Chip onderrand. 1x Vaas met perzikrank/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 26 - 31,5 cm. In goede staat.
Diepe Chinees porseleinen drakenschotel met verso gelukstekens. Afmeting: H 7 x Ø 31,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose cup met floraal/vlinder/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee Japanse porseleinen Hin poppen. Keizerspaar. Handgemaakt en deels geborduurd. Echt haar. Gofun gezichten op een tatamii mat. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 13 x 20 cm. In goede staat.
Vier kleine antieke Chinese celadon medicijn flacons met floraal decor. 18e Eeuw of ouder. Twee chips. Afmeting: H 6 - 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flesvormige drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams Bont decor. Twee kommen goed. Grote kom haarlijn. Kleine kom haarlijn. Kleine kom chip. Afmeting: Ø 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 40 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose schenkkan met vijver/eenden decor (emaille). Afmeting: 11 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met zotjes decor. Afmeting: H 6 x Ø 9,7 cm. In goede staat.