55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Chinese pattipan met tekst
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen pattipan met floraal/tekst en goudrand decor. Met bodemmerk. Afmeting: 3 x 16 x 11,3 cm. In goede staat.

Chinees diep bord Ø 25 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen diep bord met draken decor van ijzeroxyde. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Bronzen Chinese krijger
Resultaat: 300 EUR

Bronzen Chinese krijger + los verguld zwaard. In Ming stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Imari lampenvoet (olifant), H 46 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen lampenvoet. Olifant met pagode op houtgestoken basement. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen penselenpot met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met keizerlijke figuren in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 9,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen cup met geel glazuur, floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Acht antieke Chinese Kantonese vazen, H 13 - 30 cm.
Resultaat: 300 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Divers. Met bodemmerk. Zes vazen gaaf. Eén vaas randschade. Eén vaas gerestaureerd. Afmeting: H 13 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met perzik/granaatappel/vleermuis decor op groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 27 cm.
Resultaat: 300 EUR

Diepe Chinees porseleinen schotel met godheid + hert decor. Verso figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Chinees bord 20 x 21 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinese brushpot met tekst
Resultaat: 300 EUR

Chinese cup Ø 5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinese plaquette van porselein
Resultaat: 300 EUR

Chinese celadon vaas, H 11 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinese vazen , H 16,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinese wierookbrander Ø 14,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinese drakenschotel Ø 24 cm.
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinese druivenschotel Ø 37 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinese trekpot Ø 12 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese theepot
Resultaat: 275 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met latere zilveren monturen (19e eeuw). Tuit + deksel gelijmd. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Japanse of Chinese quan yin, H 26 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Japans of Chinees quan yin figuur, staande op golven. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Drie Chinese trekpotten
Resultaat: 275 EUR

Chinese penselenvaas, H 21 x Ø 20 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap + geritst decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 36,7 cm.
Resultaat: 275 EUR

Diepe Chinees porseleinen schotel met figuren in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 36,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 275 EUR

Chinese theeglazuur vaas, H 26 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, emaille + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot Chinees capucijner porselein (7x)
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinese borden Ø 22 - 24 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinese schotel Ø 39,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Randschilfers. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese trekpotten
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen trekpotten. 18e Eeuw. 1x Familie rose, floraal decor, handvat gelijmd. 1x Imari, floraal/goud decor, goed. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. 1x Wucai vaas, floraal/feniks decor, randschilfers. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, randschade. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees figuur
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese houtgesneden quan yin met originele bronskleurige polychome. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Drie delen Chinees porselein, familie rose/chicken decor + floraal. Twee cups goed. Eén schotel, bodem haarlijnen. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Quang Yin, H 43 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen blanc de Chine quan yin. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari schotel Ø 32 xm.
Resultaat: 250 EUR

Twee vroege Japans Imari porseleinen borden met vijver/tuin/floraal/goud decor. Beide borden haarlijnen. Afmeting: Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese queng lung vleesschaal
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschaal met tuin/insect decor. Minimale randfrit + haarlijn. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese borden Ø 23,5 - Ø 29,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinese wanli kraak kom Ø 14,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen wanli kraak kom met tuin/vogel decor. Afmeting: H 5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal Ø 22,3 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen schaal met groen glazuur + rondom floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,3 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 250 EUR

Lot Chinese kop/schotels (27x)
Resultaat: 250 EUR

Chinese kom Ø 14,6 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met paars glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Zes Chinese schotels Ø 10 - 14 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinese blauwglazuur schaal Ø 19,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinese (mini) vazen
Resultaat: 250 EUR

Chinese trekpot
Resultaat: 225 EUR

Chinese bronzen boeddha, H 18 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees bronzen boeddha figuur in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese zoutnap
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen gueng lung zoutnap met floraal decor + bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: H 5 x Ø 8 cm. In goede staat.

3x Fam Rose kop & schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kop en schotels. Floraal/fruit decor. Drie kopjes goed, twee schotels goed, één schotel beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 23,7 cm.
Resultaat: 225 EUR

Diep Chinees porseleinen bord met floraal/perzik/vleermuis decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.

Lot Chines porselein (9x)
Resultaat: 225 EUR

Twee delen Chinees brons
Resultaat: 225 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinese schotels (7x)
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Chinese deksels Ø 15 - 16 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie antieke Chinese borden Ø 17,5 - 27,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese trekpot
Resultaat: 200 EUR

2 Chinese vleesschotels
Resultaat: 200 EUR

Kang Xi bord Ø 21 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese pijpvaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinese druivenschotel Ø 28 cm.
Resultaat: 200 EUR

2 Chinese dekselvazen, H 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinese kop + schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinese kop + schotels
Resultaat: 200 EUR

Chinese kom Ø 17,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met sang de boeuf glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,3 x Ø 17,4 cm. In goede staat.

Drie Japanse cloisonné sierschotels
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse cloisonné sierschotels. Meiji periode. Floraal/vogel/feniks decor. Eén kleinere schotel randschade. Twee anderen goed. Afmeting: Ø 18 - 30,5 cm.

Twee Chinese munten
Resultaat: 200 EUR

Chinese kom Ø 14,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor + rondom geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/bloesemtakken + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 26 - 31,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Divers. 1x Knobbelvaas met figuren/teksten decor. Bodemmerk. Chip onderrand. 1x Vaas met perzikrank/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 26 - 31,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 31,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Diepe Chinees porseleinen drakenschotel met verso gelukstekens. Afmeting: H 7 x Ø 31,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 21 - 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese cup Ø 7,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose cup met floraal/vlinder/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

3x Chinese kop en schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee Japanse Hin poppen
Resultaat: 200 EUR

Twee Japanse porseleinen Hin poppen. Keizerspaar. Handgemaakt en deels geborduurd. Echt haar. Gofun gezichten op een tatamii mat. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 13 x 20 cm. In goede staat.

4 x Chinese medicijn flacons, H 6 - 7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vier kleine antieke Chinese celadon medicijn flacons met floraal decor. 18e Eeuw of ouder. Twee chips. Afmeting: H 6 - 7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen flesvormige drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

5x Chinese kommen
Resultaat: 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams Bont decor. Twee kommen goed. Grote kom haarlijn. Kleine kom haarlijn. Kleine kom chip. Afmeting: Ø 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese Kantonese vazen, H 40 - 44 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 40 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schenkkan Ø 7 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose schenkkan met vijver/eenden decor (emaille). Afmeting: 11 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 9,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met zotjes decor. Afmeting: H 6 x Ø 9,7 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese borden Ø 21,5 - Ø 28,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Japanse Imari borden Ø 28 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese celadon pot met tekst Ø 19 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese pot Ø 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Resultaat: 200 EUR

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 200 EUR

Chinese penselenhouder, H 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Resultaat: 200 EUR