Chinees porseleinen familie rose penselenpot met geisha's in berglandschap/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander met kylin/bal en draken decor. Met bodemmerk. Zeer gedetailleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 38 x 24 x 20 cm.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander met jongen op de bel + rondom rituele dansers. Gedetailleerd. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 26 x 18,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/figuur decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen waterpot met rondom teksten + gemerkt. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Figuren in landschap decor. Gekartelde omranding. Eén kopje goed. Drie kopjes haarlijn + chips. Twee schotels goed. Twee schotels minimale chips. A...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse + Chinees porseleinen borden. 3x Japan, met paradijsvogel decor. 1x China, 18e eeuw, bloemvaas decor, randschade. Afmeting: Ø 22 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen familie noir gemberpotten met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Vijf schotels + twee kommen. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenborden. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee schotels goed. Drie minimale chip. Zeven met randschade + haarlijnen. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insecten decor. Afmeting: 46 x 39 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Familie rose. Floraal/goud decor. 1x Gecontourneerde diepe schaal. 1x bord, chips. afmeting: Ø 25 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung terrines met tuin decor. Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In zeer goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee Imari borden met floraal/goud decor, één bord chips + één bord haarlijn + chips. En een familie rose bord, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm...
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren in landschap/floraal decor. Met console. Bakfout in knobbel. Afmeting: H 37,3 cm. In goede staat.
Chinese opengewerkte houtgestoken penselenhouder van bamboe. Met figuur in tuin decor. Afmeting: H 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drie-delige familie rose kop + schotels met deksels. Floraal/vleermuis decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met figuren/goud decor. Haarlijn + rand gelijmd. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Diepe Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Buitenkant schaal sang de boeuf glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen familie noir vazen met floraal/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding. Met gedetailleerd uitgewerkt gewaad. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met tuin/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung schotel met floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 41,5 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen familie rose schotel met geisha/kinderen in interieur/goud decor, verso vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: Ø 29,9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen vergulde kaarskandelaren met Chinees 18e eeuws porselein. Tuin decor. Eén haarscheur. Afmeting: 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Drie borden goed. Twee borden gelijmd. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met familie rose/krijger/draken decor. Met bodemmerk. Eén beschadiging bij draak. Afmeting: H 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 1x Geisha's bij watervogels + verso insecten. 1x Wapen met goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + ijzeroxyde rood met geritst draken/floraal decor. Craquelé glazuur. Eén haarlijn. Afmeting: H 34 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung visschaal met vergiet en onderschaal. Floraal decor. Afmeting: 42,5 x 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Gecontourneerde omranding. Eén bord gelijmd. Eén bord goed. Afmeting: Ø 20,4 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop + schotels, waarvan twee met deksel. Circa 1900. Konijnen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met oranje/rood glazuur. Geen bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose vleesschaal met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 38 x 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambe oorvaas in sung-stijl. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met emaille beschildering. Vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees queng lung porselein. 1x Pattipan met landschap decor. 1x Vaas met tuin decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met floraal/insecten decor. Afmeting: 17 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/mandarijn decor. Glazuur verlies handvat. Afmeting: 10 x 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Chinees porseleinen vijf-delig familie rose kaststel. Floraal/kippen/foo-honden decor. Enkele haarlijnen, professionele restauraties + chip foo-hond. Afmeting: H 19 - 27 cm. In rede...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Twee sets van twee. Eén bord randschade. Drie borden minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen dikke tegel met draken in wolken decor. Afmeting: 3,2 x 20 x 19,6 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese familie rose borden met floraal/vogel/insecten/goud decor. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met oxyde-rood tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 13,7 x Ø 11,1 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Haarscheur + randschade. Afmeting: H 14,5 x Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselpotten met rondom figuren/vleermuizen/goud decor + binnenin cups. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in tuin/vissen/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met baars/steur/floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring + vier tekens bodemmerk. Eén kom randschades. Eén kom haarlijnen + chips. Afmeting: ...
Drie Chinees porseleinen familie rose porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Chinese cloisonné oorvaas met florale inleg en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 17 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Randschilfers. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen maanvazen met figuren in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen trekpotten. 18e Eeuw. 1x Familie rose, floraal decor, handvat gelijmd. 1x Imari, floraal/goud decor, goed. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf encre de chine Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. 18e Eeuw. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn, één kopje randschade + haarlijn. Eén schotel haarlijn, vier schotels goed. ...
Lot China/Japan (10x). Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; Satsuma + vazen China + trekpot yixing en tinnen godheid. Bodemmerken. Afmeting: 3 - 16 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Vier queng lung schotels met floraal decor, haarlijnen. Eén roombord, queng lung, minimale chip. Eén deksel, 19e eeuw, figuren in tuin...
Chinees porseleinen stemkom met reliëf van draak in de wolken decor. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met blauw glazuur en rondom voorzien van tekst in goudkleur. Met bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur, met perzik/vleermuis/karakterteken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte schalen met tuin/goud decor. Afmeting: 8,5 x 23 x 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselterrine met floraal/goud decor. Afmeting: 26 x 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met geel glazuur. Ekster/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: ....?........ In goede staat.
18e Eeuwse Japans porseleinen schenkkan met figuren in tuin decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vleesschotel met landschap/pagode decor. Vier schotels met landschap/pagode decor. Eén schotel haarscheuren + chips. Eén schotel chips. Twee scho...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met feniks decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Pijpvaas, familie verte met draak decor + zes tekens bodemmerk. 1x Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 8,3 - 22,5 cm. In goede staat.
Stel antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met krijger decor. Professioneel gerestaureerd aan bovenranden. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese blanc de chine porseleinen drakenschotel met reliëf en verso theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met geisha in landschap en zotjes decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen vaas met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,7 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met consoles. 1x Familie Rose met bodemmerk. 1x Kantonees met bodemmerk. Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 19,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met familie rose decor. Figuren/floraal/dieren/goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor + craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met familie rose mandarijn decor + floraal decor. Eén kopje haarlijn, één goed. Eén schotel haarlijn + chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 7 - 12 ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zotje in landschap decor. Eén kop minimale chip. Eén kop goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn + chips. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelij...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi zoutnap met floraal decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 5,5 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Chinese yixing trekpot. Noten/vleermuis/vruchten decor. Tuit gelijmd, chip deksel. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi klapmutskom met geisha's in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7,5 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke? Chinese bronzen danseres. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw/rood glazuur en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschaal met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke houtgestoken eiken kaarskandelaren met 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vazen. Eén vaas randschade, scherf is aanwezig! Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.