Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Naar D.A.C. Artz, Boereninterieur met figuren.
Startprijs 150 EUR

Naar D.A.C. Artz. Boereninterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

3x Hollandse School, Divers
Resultaat: 120 EUR

3x Hollandse School. Circa 1900. 2x Stadsgezichten met figuren. 1x Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op karton. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Druiventros
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Druiventros op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Schaal met appels
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Keramieken schaal met appels op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. Stilleven. Roemer met citroen op zilveren tablet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer, oesters, citroen en brood
Resultaat: 150 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Roemer met oesters, citroen en brood. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Fransisco Laporta, Impressionistisch dorpsgezicht
Resultaat: 140 EUR

Fransisco Laporta. 1850 - 1914. Impressionistisch dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In goede staat.

Ant. Vijftigschild, Heuvelachtig dorpsgezicht
Startprijs 150 EUR

Ant. Vijftigschild. 1902 - 1981. Heuvelachtig dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Pointillistisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H. Fleurbaay, Rotterdams havengezicht
Startprijs 550 EUR

Hendrik Fleurbaay. 1896 - 1975. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

G. Wiegman, Rotterdamse haven
Startprijs 550 EUR

G. Wiegman. 1875 - 1964. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Portret naar Frans Hals
Resultaat: 150 EUR

Twee geschilderde grote portretten naar Frans Hals. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Stijl van R. Lichtenstein, Vrouw in bad
Startprijs 450 EUR

Grote litho in de stijl van Roy Lichtenstein. Vrouw in bad. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

J. Kelderman, Hollands grachtengezicht
Resultaat: 50 EUR

Jan Kelderman. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J. Enneking, Wintergezicht met windmolens
Startprijs 80 EUR

J. Enneking. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting; H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Man met wijnglas
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.

Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Resultaat: 50 EUR

Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Venplassen Buurse
Resultaat: 60 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Venplassen Buurse. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Riviergezicht Lutterzand Twente
Startprijs 100 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Riviergezicht Lutterzand Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

W.J. Dingemans, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startprijs 450 EUR

W.J. Dingemans. 1921 - 2001. Paardenkar op Rotterdamse kade bij Maasbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Balinese man
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk. Indonesische School '81. Balinese man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.

J. Saulson of J. Paulson, Man met hoed, baard en cape
Resultaat: 200 EUR

J. Saulson of J. Paulson. Circa 1900. Man met hoed, baard en cape. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.

C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.