Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Erhardt, Pluimvee
Resultaat: 50 EUR

Erhard. Circa 1920. Landschap met pluimvee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

H. Habraken, Mus bij kom met kersen
Resultaat: 275 EUR

Hans Habraken. 21e Eeuw. Mus bij kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

O. Krüger, Roodborstjes
Startprijs 200 EUR

O. Krüger. Duitse School. Titel: Rotkehlchen. Roodborstjes. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 34 cm. In goede staat.

Leo J. Jordaan, Artiste,
Startprijs 100 EUR

Leo J. Jordaan. 1885 - 1961. Titel: Artiste. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.

G.J.. Sijthoff, Boeren interieur
Resultaat: 100 EUR

Gijsbertus Jan Sijthoff. 1867 - 1949. Boeren interieur met handwerkende vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Bob Stork Damen, Abstracte compositie
Resultaat: 250 EUR

Bob Stork Damen. 1900 - 1990. Abstracte compostie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Liggende naakte vrouw
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Liggende naakte vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met bontmuts en kop soep
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Kees Broos, Hollandse bomschuiten
Resultaat: 70 EUR

Kees Broos. 20e Eeuw. Hollandse bomschuiten op volle zee. Naar Mesdag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas schilderij
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie
Startprijs 500 EUR

Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

R. Withaar, Boerenhuis aan de waterkant
Resultaat: 70 EUR

Reint Withaar. 1928 - 2015. Vroeg werk van de schilder. Boerenhuis aan de waterkant. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Jos Engbersen, Keniaanse man met bot en hoed
Startprijs 250 EUR

Jos Engbersen, 2010, Almelo. Keniaanse man met bot en hoed. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976
Resultaat: 120 EUR

Hans Peter Nagtegaal. 1944 - . Houtwal Eursinge 1976. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 62 cm. In goede staat.

Daan Balk? Eenden langs de waterkant
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Daan Balk? Eenden-familie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Toon Koster, Boeren-interieur met boerin
Resultaat: 110 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Boeren-interieur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.

Toon Koster, Riviergezicht bij avond
Resultaat: 120 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Riviergezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede, Landschap met ouder echtpaar
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse houtsnede met tekst en signatuur. Landschap met ouder echtpaar. Vouwen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In redelijke staat.

Twee Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes op papier. Met signatuur. Afmeting: H 37 x B 25 cm. / H 35 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zelf Portret rembrand van Rijn, 17e eeuw. Olieverf op karton. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 39 cm. In goede staat.

H. Bergman, Landschap
Resultaat: 60 EUR

H. Bergman. 19e Eeuw. Landschap met figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: ca. H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

8x Antieke gravures, Admiraal
Resultaat: 140 EUR

Acht antieke Hollandse gravures. Divers. Mahonie/notenhouten lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

John Bevort, Amsterdams havengezicht
Resultaat: 300 EUR

John Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.