Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid.gesign., Havengezicht met schepen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

G.Th. Lo- A-Njoe, Abstract
Startprijs 250 EUR

Guillaume Theodor Lo-A-Njoe. 1937 - . Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

6x Achter-glas-schilderij
Resultaat: 100 EUR

Zes achter-glas-schilderijen. Divers. Religieus. Katholiek. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oosters/Perzisch schilderij met tekst
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Oosters/Perzisch schilderij met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 68 cm. In goede staat.

Oosterse gouache
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 65 cm. In goede staat.

Oosterse gouache met tekst
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren en tekst. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In goede staat.

Perzische gouache, Goden/martelingen
Resultaat: 100 EUR

Antieke Perzische gouache met goden en martelingen. 19e Eeuw. Gouache op papier. Vouw. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse gouache
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse oosterse gouache met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 76 cm. In goede staat.

Tsukioka Kogyo, Japans tweeluik
Resultaat: 80 EUR

Japans tweeluik. Tsukioka Kogyo 1869. Print uitgegeven door Tokio Diakokuyasei in 1899. Yo + Uba. De geesten van de dennenboom. Houtsnedes op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd W. Heekelaar. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

2x A. Egter van Wissekerke, 2x Stilleven
Resultaat: 375 EUR

Twee werken van A. Egter van Wissekerke. 1872 - 1969. Twee stillevens. Lantaarn + tinnen kan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 31 cm. / H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Willem Kerseboom, Landschap Bali
Startprijs 100 EUR

Willem Kerseboom. 1948. Landschap Bali, 2015. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Cornelis de Bruin, Holland riviergezicht met platbodem
Startprijs 400 EUR

Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Hollands riviergezicht met platbodem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Eugenio Zampighi, Musicerend Zuid-Tirools ouder paar
Resultaat: 850 EUR

Eugenio Zampighi. 1859 - 1944. Musicerend Zuid-Tirools ouder paar. Titel: der neueste Walzer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

Pendant Jan Schaeffer, 2x Hollands landschap
Resultaat: 120 EUR

Jan Schaeffer. Pendant. 19223 - 2018 Rotterdam. 2x Hollands landschap. Boerderij met boerin aan waterkant. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

F. Toussaint, Havengezicht met zeilboten
Resultaat: 500 EUR

Fernand Toussaint. 1873 - 1955. Havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H. Roidot, Riviergezicht
Startprijs 250 EUR

H. Roidot. 1877 - 1960. Riviergezicht. Belgische School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 31,5 cm. In goede staat.

Henk Welther, Stadsgezicht St. Nicolaas
Resultaat: 120 EUR

Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Stadsgezicht St. Nicolaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Hollands riviergezicht
Resultaat: 400 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Hollands riviergezicht met molen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Tuin met tulpen
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Tuin met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Bart Peizel, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Bart Peizel, 1930. 1887 - 1974. Stilleven met fruitschaal, glazen pot en inktpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht met schepen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Havengezicht met veel schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 97 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kippen bij voederbak
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Kippen bij voederbak. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

J.B. Duyvendak, Jongen met viool
Resultaat: 90 EUR

J.B. Duyvendak. 1911. Jongen met viool en tamboerijn. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In redelijke staat.