Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Botter bij aanlegplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
L.J. Kleijn. 1817 - 1897. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 30 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Groot IJsselgezicht bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Adrianus van Everdingen. 1832 - 1912. Landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
J. Nisbet. Mogelijk Johan Nisbet. Engelse School. Circa 1900. Jachtstilleven met twee korhoenders. Olieverf op linnen. Bitumen craquelé donkere partij. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In redelijke staat.
Jos Croïn. 1894 - 1949. Brug over de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met cactus. Afmeting: H 64 x B 57 cm. In goede staat.
Lithografie Elisath met hond. Door Death Artory New York. 1979. Met watermerk + datering 2015. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput in stad met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
A.J. Zwart 1903 - 1981. Poldergezicht met koeien en waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1880. Landschap met watermolen en figuur. Eén beschadiging in de lucht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 67 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Landschap met vakwerk-boerderij, koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Herberg interieur met kaartspelers. Naar 17e Eeuws voorbeeld. Afmeting: H 18,5 x B 25 cm. In goede staat.
Bart van der Leck. 1876 - 1958. Titel: de jager. Nadruk. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. 20e Eeuw. Scheepsbouw op droogdok met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Marian v/d Sanden. 2022. Twee Chinese porseleinen kommen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Otto Fedder. Duitse School. 1873 - 1918. Riviergezicht met vee en herder langs de kade. Craquelé + licht beschadigd. Met mooie Italiaanse lijst. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In redelijke staat.
Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Jachtstilleven met patrijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Graadt van Roggen, 1905. 1867 - 1959. Landschap met boerin en windmolen. Gedrukt door Hubert en van Santen Amsterdam. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Wim Heinecke. 1895 - 1978. Stadspoort Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Johanna Lary. 1881 - 1941. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 50 cm .In goede staat.