Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 56 cm./ H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte kleurrijke composities. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen met krantenknipsels. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.
Verzameling studie-tekeningen van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Diverse tekeningen op papier met atelier stempel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Belgische School. 19e Eeuw. Croquirt Van? Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 22 cm. In goede staat.
F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.
A. Koning. 20e Eeuw. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
David Bles. 1821 - 1899. Dame met bol wol en hond die slof steelt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
Huib Cozijn. 1942 - 2020. Landschap met boeren huis en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.
P.G.F. van Herwaarden. Circa 1930. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.
Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.
H. van Tankeren (onder sponning). Kippen in schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Gondel in Venetië bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 16,5 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Hollands havengezicht. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Religieus. Figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 67 cm. In goede staat.
Gesigneerd HKO. Mogelijk Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kruik met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Danny Jacobs. 21e Eeuw. Dame in Hollands landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 1999. 1922 - 2010. Duif met fantasie figuur. (de dood?) Epreuve d' Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, '98. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste. Vrouw met kat. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.