Naar D.A.C. Artz. Boereninterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
3x Hollandse School. Circa 1900. 2x Stadsgezichten met figuren. 1x Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Druiventros op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Keramieken schaal met appels op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. Stilleven. Roemer met citroen op zilveren tablet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Roemer met oesters, citroen en brood. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Fransisco Laporta. 1850 - 1914. Impressionistisch dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In goede staat.
Ant. Vijftigschild. 1902 - 1981. Heuvelachtig dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Hendrik Fleurbaay. 1896 - 1975. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
G. Wiegman. 1875 - 1964. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee geschilderde grote portretten naar Frans Hals. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote litho in de stijl van Roy Lichtenstein. Vrouw in bad. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
W.J. Dingemans. 1921 - 2001. Paardenkar op Rotterdamse kade bij Maasbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Indonesische School '81. Balinese man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.
J. Saulson of J. Paulson. Circa 1900. Man met hoed, baard en cape. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.