Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Guillaume Theodor Lo-A-Njoe. 1937 - . Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Zes achter-glas-schilderijen. Divers. Religieus. Katholiek. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Oosters/Perzisch schilderij met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren en tekst. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In goede staat.
Antieke Perzische gouache met goden en martelingen. 19e Eeuw. Gouache op papier. Vouw. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse oosterse gouache met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 76 cm. In goede staat.
Japans tweeluik. Tsukioka Kogyo 1869. Print uitgegeven door Tokio Diakokuyasei in 1899. Yo + Uba. De geesten van de dennenboom. Houtsnedes op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd W. Heekelaar. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee werken van A. Egter van Wissekerke. 1872 - 1969. Twee stillevens. Lantaarn + tinnen kan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 31 cm. / H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Willem Kerseboom. 1948. Landschap Bali, 2015. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Hollands riviergezicht met platbodem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Eugenio Zampighi. 1859 - 1944. Musicerend Zuid-Tirools ouder paar. Titel: der neueste Walzer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. Pendant. 19223 - 2018 Rotterdam. 2x Hollands landschap. Boerderij met boerin aan waterkant. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Fernand Toussaint. 1873 - 1955. Havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H. Roidot. 1877 - 1960. Riviergezicht. Belgische School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 31,5 cm. In goede staat.
Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Stadsgezicht St. Nicolaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollands riviergezicht met molen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Tuin met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Bart Peizel, 1930. 1887 - 1974. Stilleven met fruitschaal, glazen pot en inktpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Havengezicht met veel schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 97 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Kippen bij voederbak. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.
J.B. Duyvendak. 1911. Jongen met viool en tamboerijn. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In redelijke staat.