Jan v.d. Horst. 21e Eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Jan van der Horst. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuur en ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Groot werk van Jan v.d. Horst. Tweede helft 20e eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 195 cm. In goede staat.
Betsy Dom - van Gelder. 1885 - 1936. Vaas met gele rozen. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.
Betsy Dom - van Gelderen. 1885 - 1936. Steengoed vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 64 cm. In goede staat.
Tien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities op papier. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.
Folkert Haanstra jr. 1920 - 1985. Titel: Tuin, 1983. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boerderij in de sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Groot stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Pand a de L' isle 1995. Surrealistische voorstelling met ganzen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
W.J. Beijnen. Circa 1930. Rotterdamse kade met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Seeman. 19e Eeuw. Duits berglandschap met figuren. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 74 x B 102 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse handingekleurde gravures. 16e Eeuw. 1x Mont Brison slacht. 1x Slacht Maastricht. Door Frans Hoogenburgh. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.
Jacob Akkersdijk. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haardplaats. Oudere restauratie. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Andreas Schelfhout '45. 1787 - 1870. Hollands havengezicht met platbodems en figuren. Potlood op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.
Willem Roelofs. 1822 - 1897. Twee studie tekeningen van Willem Roelofs. Front + verso met koeien voorstellingen. Potlood op papier. Afmeting: H 11 x B 18 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Landschap met wilde orchidee. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollandse haven met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Circa 1950. Rijstveld met figuren bij avond. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Paul.2.1955. Vliegdekschip HMS Eagle. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 32 cm. In goede staat.
W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.