Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Chinese vaas met dahlia's. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 120 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Compositie in de stijl van Victory Boogie Woogie Mondriaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.
Jan Scholten. 1948 - . Zomers Hollands riviergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Willem van Hecke. 1893 - 1976. Belgische School. Figuur. Nr. 39/80. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 52 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Modern kunstwerk. Medalled Du Buffel. Houten gepolychromeerd paneel met manskop + lederen hengsels. Signatuur Milorad Krstic 1991. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstelling. Kruisiging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Figuren in landschap met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 79 x B 43 cm. In redelijke staat.
F.S. 56. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
2x J. Andrion. Twee dorpsgezichten met kerktorens. Aquarellen op papier. Afmeting: H 22 x B 16 cm. / H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Rosemarije. 21e Eeuw. Portret kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Landschap met bloeiende heide. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 81 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Anderson. Tweede helft 20e eeuw. Amsterdams grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Zeegezicht met branding. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x 100 cm. In goede staat.
Jan Heininck. 1980. Rots met waterval en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1959 - . 21e Eeuw. Strandgezicht met kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.