Ongesigneerd? 20e Eeuw. Vissersboten langs de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Jan Balke. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Hollands havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. van Soest. 19e Eeuw. Figuren in keuken. Beschadiging midden. Olieverf op linnen middenin in gat. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In matige staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met vrouw bij wieg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 18 cm. In goede staat.
Tonny Warren. 21e Eeuw. Geisha. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Van Gilst. Hollandse School. Circa 1930. Hollands landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
W. Gaylen. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Johannes van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met boerderij, beek, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.
L.M. v.d. Weert. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Nr. 23/200. Twee omhelsende figuren. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.
Negen grote lithografieën Che Guevara. Ontwerp Andy Warhol. Tweede helft 20e eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 59 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Groot antiek stilleven. Circa 1910. Stilleven met fruit en schenkkan op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70x B 95 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, '97. Nr.: 57/250. Duif met zon. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Frits G........ Circa 1940. Vissersboten op kade. Eén plakker. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Verso D'anjou 1938. Verso + Pergel Glycines de Nice. Kustplaats Nice met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.
K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Kaiser. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Antieke ets. Circa 1900. Met signatuur Rembrandt fecit 1697. Heer bij venster. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 19,5 cm. In goede staat.
J. v.d. Weele. 19e Eeuw. Romantisch paar in medaillon. Aquarel op papier. Afmeting: H 27,5 x B 24,5 cm. In goede staat.
Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Landschap Giethoorn met brug, huis en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.