Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Winters stadsgezicht met koets en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J. Franken. (Zoon). 20e Eeuw. Vrouw op balkon bij zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse vergulde veren ornamentlijst met olieverf zeegezicht. Krimpnaden. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.
3x Indonesische School. Soewardja. Strandgezicht, dorpsgezicht en aanzicht van een rijstveld. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 26 cm. In goede staat.
G.H. Breitner. 1857 - 1923. Damrak Amsterdam, nr. 3. G.H. Breitner pinx. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 67 cm. In goede staat.
Twaalf diverse lithografiën, Frankrijk. Tweede helft 20e eeuw. Diverse voorstellingen. Onder andere Parijs. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 53 cm. In goede staat.
Pendant. Ongesigneerd? Circa 1900. Molenlandschap met figuren + Havenmonding met boten en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.
Verveer. Circa 1930. Hollandse School. Hollands landschap met rivier, boeren huizen en platbodem. Eén plakker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Romeins glas met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Roemer met oesters en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
A. Briët. Circa 1900. Boer bij haard. Sepia op papier. Afmeting: H 14 x B 19 cm. In goede staat.