Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren doos
Startprijs 130 EUR

Zilveren doos, 935/000, rechthoekig model met een bolle deksel. Het geheel is voorzien van een guilloche bewerking. 9x5x1-2cm. ca 104 gram. In zeer goede staat.

Zilveren kluwenmand
Startprijs 130 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, met zaagwerk en een hengsel voorzien van parelrand. ø10x12cm. ca 77 gram. MT.: J.M. van Kempen, Utrecht. jl.:I:1918. In goede staat.

Zilveren bakje met voorstelling
Startprijs 120 EUR

Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...

Inktpot met zilver
Startprijs 120 EUR

Geslepen kristallen inktpot met zilveren dop en voet, 833/000, voorzien van graveerwerk met meander en floraal decor. Op de dop zit een bloemelement als knop. Geheel is geplaatst op een rond houten ba...

Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR

Vroege zilveren geboortelepel, 833/000, met een peervomige bak aan een dubbel getorste steel voorzin evan en strik en bekroond met een vrouwfiguur met kinderen. Op de achterzijde van de bak staat een ...

Paar zilveren schoengespen
Startprijs 120 EUR

Paar zilveren schoengespen, 833/000, rechthoekig model versierd met stuivertjes en floraal decor. De gespen zijn iets verschillend van elkaar. 10x7cm. totaal ca 68 gram. In goede staat.

Bijbel met zilver
Startprijs 120 EUR

Bijbel met velouren kaft voorzien van goud op snee en met 2 zilveren sloten voorzien van floraal decor. MT.: G. van Ewijck, Schoonhoven, jl.: L:1845. Het nieuwe testament. 15x9x7cm.

Zilveren schaar met rokhaak
Startprijs 120 EUR

Schaar met zilver, 833/000. Schaar voorzien van zilveren grepen met floraal decor, bevestigd aan een zilveren jasseronketting met gecontourneerde rokhaak voorzien van ribdecor en een opgesoldeerde blo...

Grote zilveren miniatuur, putti
Startprijs 120 EUR

Grote zilveren miniatuur, 800/000, rechthoekige voet gemaakt uit voluten en krullen met daarop 2 putti met een bliktelefoon. 7x4,5x4,5cm. ca 53 gram. In goede staat

Zilveren manicure-set
Startprijs 120 EUR

Cassette met nagelgarnituur met zilver, 800/000. Cassette voorzien van een zilveren naaldenkoker, een zilveren vingerhoed en een vijl een haak en een schaar met zilveren grepen. Het geheel is voorzien...

Zilveren kom,
Startprijs 120 EUR

Zilveren kom, 835/000, rond model met een knerrenrand en plooien, geplaatst op een ronde ring. Aan de kom zitten 2 grepen met puttihoofden. Eén greep is opnieuw aan de kop gesoldeerd. 17x11x4,5cm. ca ...

Zilveren miniatuur brandewijnkom & stoof
Startprijs 120 EUR

Zilveren miniatuur brandewijnkom & stoof, 835/000. Ronde brandewijnkom met florale bewerking, en grepen met bloemdecor. 8,5x5x2cm, en een zeskantige stoof met hengsel en versierd met graveerwerk. 2,5x...

12 Antieke zilveren ruiterknopen
Startprijs 120 EUR

Twaalf antieke zilveren ruiterknopen, 833/000, achtkantig model voorzien van gravures met ruiter. 20x20mm. ca 26 gram. In goede staat

Zilveren schaal rond gezaagd
Startprijs 120 EUR

Zilveren schaal, 925/000, rond gezaagd model met golvende rand. MT.: Roberts & Dore, Birmingham, jl.: 1967. ø 14x3cm. ca 106 gram. In zeer goede staat.

Inktstel met zilver
Startprijs 120 EUR

Fraai kristallen inktstel met zilver, 833/000. 2 Vierkante kristallen inktpotten met zilveren kraag en ronde dop, voorzien van parelranden. De potten staan in een zwart hardstenen basement. De onderho...

Zilveren roomkom
Startprijs 120 EUR

Zilveren roomkom, 833/000, rond model met plooien, geplaatst op een ronde voet. De kom is voorzien van een hamerslag bewerking. ca 110 gram. ø14x5cm. In zeer goede staat.

Zilveren ovaal muntendoosje
Startprijs 120 EUR

Zilveren muntendoosje, 925/000, ovaal model met lijnen decor en monogram H.J. Voorzien van hangeroog. Enkele deukjes, verder in goede staat. 6x3x1,8cm. Brutogewicht 23,2 gram.

Kavel zilveren houders
Startprijs 120 EUR

Lot met diverse zilveren houders, 833/000, opengewerkt met biedermeierdecor. Voorzien van een maggihouder, servethouder, viltjeshouder, houder voor luciferdoosjes en drie houders voor glazen bakjes. E...

Doos met draken motief
Startprijs 100 EUR

Alpaca doos voorzien van drakendecor met aan de achterzijde een plattegrond van Bali. 16x8x1,5cm.

Zilveren lippenstifthouder
Startprijs 100 EUR

Zilveren lippenstifthouder, 800/000, vierkant model met graveerwerk voorzien van een spiegeltje welke zichtbaar is bij het openen van de lippenstift. Voorzien van een ovaal cabouchon geslepen agaat. 1...

Zilveren pepermuntdoos
Startprijs 100 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerde doos met filigrain bewerking en opgesoldeerde elementen. MT.: J.H.Gaillard, Schoonhoven, jl.: b:1861. ca 36 gram. 6x6x2cm. Iets gedeukt, verde...

Lodereinfles met gouden dop
Startprijs 100 EUR

Lodereinfles met gouden dop en kraag, 585/000. Rechthoekig geslepen model voorzien van een achtkantige dop versierd met graveerwerk. 20x38x90mm. In goede staat

Zilveren schaal
Startprijs 100 EUR

Zilveren schaaltje, 800/000, voorzien van een gezaagde opstaande rand met voluten, raster- en spijlen decor. ø13x3cm. ca 89 gram. In goede staat.

Zilveren visitekaarthouder
Startprijs 100 EUR

Zilveren visitekaarthouder, 925/000, heup model met een rechthoekige vorm voorzien van graveerwerk met strikken en monogram: F.W. MT.: Boots Pure Drug Company, Birmingham, jl.: u:1919. 8x7x1cm. ca 62 ...