Bronzen kubistische olifant op zwart marmeren basement. Art deco stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 24 x 16,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen gepolychromeerd figuur. Fluit spelende jongen. Circa 1880. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse gepolychromeerde bustes van gips. 1x Faust, hoed gerestaureerd. 1x Gretchen. Afmeting: H 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee boekensteunen met bronzen maribu's en marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen uil in art deco stijl op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Fernandes. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Groot bronzen beeld. Titel: Souvenir Agounod. Meisje met bloem + buste heer. Gesigneerd Pierre Ogé. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Drie oude paarden met koetsen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen handen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Moderne keramieken buste met handgeschilderd bomen decor + brons/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Koud beschilderd oosters bronzen figuur. Weense-stijl. Arabier met ramskop op tijgervel. Gesigneerd Margub. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Origineel antiek Weens brons met polychromie. Arabische man met kist en sieraden. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 10 x 10,5 x 6,8 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame met mooie proporties. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Bodemvondst. Perzië? Terracotta damesbuste. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. 1x Oosterse olielamp. 1x Kylin. 1x Man + vrouw. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Bronzen Beethoven buste op marmeren sokkel. Eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot bronzen negroïde? dames portret. Circa 1930 - 1950. Mooie kwaliteit. Afmeting: 36 x 26 x 24 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen gepolychromeerd Heilig hart beeld met aureool van messing. Afmeting: H 118 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Spelende kinderen. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Moeder met kind, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Groot antiek Schwarzwalder snijwerk figuur van notenhout. Circa 1880. Edelhert met roofvogel. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Acht bronzen figuren door Antoinette Ruiter (Oldenzaal). Leerlinge van Jan Kip. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuren. Deels verzilverd/verguld. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen Balthazar. Gesigneerd, Y WL 2 2000. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur. Indische olifant. Door Alfred Barye, 1839 - 1882. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In zeer goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen paard met zadel en stijgbeugels. Gedetailleerd figuur. Door Alfred Dubucand. 1828 - 1894. Afmeting: 22 x 22 x 7 cm. In goede staat.
Zeer grote art deco figuren groep op zwart marmeren basement. Twee konings fazanten. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 30 x 75 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen aap met memento mori zittend op boeken. Marmeren basement. Weens. Bronze Austria. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boekensteun met kat, zon en ster. Circa 1910. Ongesigneerd. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgestoken gepolychromeerde Madonna. Barok. Circa 1800. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Groot Duits houtgesneden figuur. Uil op drie boeken. Circa 1900. Afmeting: 56 x 30 x 28 cm. In goede staat.
Bronzen figuur, Romeinse estafette loper. Gemerkt A.K. 20e Eeuw. Nr. 4/244. Afmeting: 28 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Grote Art Deco bronzen goudfazant. Circa 1925. Afmeting: 26 x 46 x 13 cm. In goede staat.
Alphonse de Tombay. 1843 - 1918. Groot antiek Frans terracotta figuur. Biddende vrouw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde Franse bronzen figuren. Bustes op console. Nar + koning, met kindergezichten. Circa 1880. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op houten basement. 19e Eeuw. Vrouw met koren + soldaat met geweer. Afmeting: H 36 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen putti's. Jongen + meisje. Gebruneerd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws eikenhout gestoken ridderfiguur met wapenschild. Polychromie. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Zeer groot erotisch marmeren gepolijst figuur door Carlos de Almeida uit 1990. Afmeting: 50 x 43 x 65 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits bronzen figuur door Anton Büschelberger, 1869 - 1934. Toekans op tak + wit marmeren basement. Afmeting: 66 x 45 x31 cm. In goede staat.
Erotische bronzen Oriëntaalse danseres op basement, de rok van de danseres kan omhoog worden geklapt... 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke, zeer grote zware strijdwagen van compositie metaal met zwart marmeren basement. Door L. Pfeffer + onleesbare naam. Stukje cape mist bij man. Afmeting: 63 x 70 x 30 cm. In redelijk/goede staat...
Groot antiek Frans compositie metalen figuur op rood-marmeren basement. Le Triomphe Sportif, door A.J. Scotte. Circa 1880. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Groot antiek religieus houtgesneden Heilig figuur met originele polychromie + vergulding. Renaissance. Circa 1700. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.