Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen olifant
Resultaat: 140 EUR

Bronzen kubistische olifant op zwart marmeren basement. Art deco stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 24 x 16,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 1880
Resultaat: 40 EUR

Antiek Frans compositie metalen gepolychromeerd figuur. Fluit spelende jongen. Circa 1880. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Twee gipsen bustes, H 28 - 29 cm.
Startprijs 110 EUR

Twee antieke Duitse gepolychromeerde bustes van gips. 1x Faust, hoed gerestaureerd. 1x Gretchen. Afmeting: H 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen boekensteunen, Maribu
Startprijs 110 EUR

Twee boekensteunen met bronzen maribu's en marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen uil
Resultaat: 140 EUR

Bronzen uil in art deco stijl op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Fernandes. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Startprijs 450 EUR

Groot bronzen beeld. Titel: Souvenir Agounod. Meisje met bloem + buste heer. Gesigneerd Pierre Ogé. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Drie paarden met huifkar
Resultaat: 80 EUR

Drie oude paarden met koetsen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Handen
Startprijs 350 EUR

Twee grote bronzen handen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Moderne buste dame
Resultaat: 90 EUR

Moderne keramieken buste met handgeschilderd bomen decor + brons/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Oosters bronzen figuur, Arabier
Resultaat: 130 EUR

Koud beschilderd oosters bronzen figuur. Weense-stijl. Arabier met ramskop op tijgervel. Gesigneerd Margub. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Origineel antiek Weens brons, Arabische man met kist en sieraden
Startprijs 400 EUR

Origineel antiek Weens brons met polychromie. Arabische man met kist en sieraden. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 10 x 10,5 x 6,8 cm. In goede staat.

Modern bronzen figuur, Naakte dame
Resultaat: 180 EUR

Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame met mooie proporties. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Damesbuste van terracotta
Resultaat: 70 EUR

Bodemvondst. Perzië? Terracotta damesbuste. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Hermes op rots
Resultaat: 110 EUR

Bronzen Hermes op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Lot brons (3x)
Resultaat: 100 EUR

Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. 1x Oosterse olielamp. 1x Kylin. 1x Man + vrouw. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Bronzen buste van Beethoven, H 16 cm.
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Beethoven buste op marmeren sokkel. Eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Bronzen damesportret
Startprijs 750 EUR

Groot bronzen negroïde? dames portret. Circa 1930 - 1950. Mooie kwaliteit. Afmeting: 36 x 26 x 24 cm. In goede staat.

Heilig hart beeld met aureool, H 118 cm.
Resultaat: 450 EUR

Groot 19e eeuws gipsen gepolychromeerd Heilig hart beeld met aureool van messing. Afmeting: H 118 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Golfer
Resultaat: 60 EUR

Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Spelende kinderen
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur. Spelende kinderen. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Resultaat: 130 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Moeder met kind
Startprijs 100 EUR

Modern bronzen figuur. Moeder met kind, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Schwarzwalder figuur, 1880
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek Schwarzwalder snijwerk figuur van notenhout. Circa 1880. Edelhert met roofvogel. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Lot bronzen figuren (oude ambachten) (8x)
Resultaat: 80 EUR

Acht bronzen figuren door Antoinette Ruiter (Oldenzaal). Leerlinge van Jan Kip. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.