55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Zilveren natfruitschep
Startprijs 60 EUR

Zilveren schaal
Startprijs 450 EUR

Paar zilveren schoengespen
Startprijs 120 EUR

Paar zilveren schoengespen, 833/000, rechthoekig model versierd met stuivertjes en floraal decor. De gespen zijn iets verschillend van elkaar. 10x7cm. totaal ca 68 gram. In goede staat.

Zilveren theepot & comfoor
Startprijs 450 EUR

Lot zilver, divers
Startprijs 80 EUR

Lot divers zilver met 2 servetbanden en een vingerdoekring, collier met breidoppen, een speld met breidoppen en een servetketting. 833/000. totaal ca 79 gram. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 160 EUR

Zilveren beugeltas
Resultaat: 180 EUR

Lodereinfles met gouden dop
Resultaat: 100 EUR

Lodereinfles met gouden dop en kraag, 585/000, rond verlopend model met geslepen vertikale lijnen voorzien van een gladde kraag en dop met parelrand. ø3x9,5cm. In goede staat.

Lodereinfles met gouden dop
Startprijs 100 EUR

Lodereinfles met gouden dop en kraag, 585/000. Rechthoekig geslepen model voorzien van een achtkantige dop versierd met graveerwerk. 20x38x90mm. In goede staat

Zilveren theebus
Startprijs 300 EUR

Zilveren botermes
Resultaat: 60 EUR

Zilveren botermes, 833/000, voorzien van een agaten heft. Het mes heeft een gecontourneerd blad versierd met graveerwerk. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.: T:1853. 19 cm. ca 44 gram. In goede staat.

Zilveren kapset
Resultaat: 90 EUR

Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR

Glas met zilverwerk
Startprijs 60 EUR

Fraai geëtst glas met sterdecor geplaatst op een zilveren ronde voet en voorzien van een zilveren deksel met bloemelement als knop. ø8x20 cm. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 140 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor. MT.: J. Kuitert, Schoonhoven, jl.:v:1830. 13x7,5x2,5cm. ca 155 gram. iets gedeukt verder in goede staat.

Zilveren pepermuntdoos
Startprijs 100 EUR

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 90 EUR

Zilveren oorijzer met toebehoren
Resultaat: 225 EUR

Zilveren fruitschaal
Startprijs 350 EUR

Zilveren miniatuur haardset
Resultaat: 170 EUR

Zilveren miniatuur haardset, 833/000, voorzien van een tang, pook en vuurschep geplaatst op een standaard voorzien van een voorstelling met 4 klauwpoten. 5x5,5x12cm. ca 74,4 gram. In zeer goede staat.

Zilveren miniatuur molen
Resultaat: 100 EUR

Zilveren miniatuur molen, 833/000, een stellingmolen met draaibare wieken en geplaatst op 4 bolpoten. Alkmaar, jl:D:1913. 6x4x12cm. ca 41 gram. In goede staat.

Tazza op zilveren voet
Resultaat: 75 EUR

2x Karaf met zilverwerk
Startprijs 180 EUR

Zilveren vergulde schaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren vergulde schaal, 925/000, voorzien van greepjes in de vorm van gekrulde klauwen. MT.: Durham, New York, rond 1950-1960. 17x21x2cm. ca 210 gram. Vermoedelijk voor hosti's. In zeer goede staat.