19e Eeuwse Japanse/Chinese bronzen knobbelvaas met draak + bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Kleine antieke Oosterse ghendi schenkkan van porselein. Met vergulde armaturen, floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 13,3 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/familie-wapen bord met engelen/kroon en goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.