Zilveren armband, 800/000, met amethist. Armband met ovaal gecontourneerde opengewerkte schakels en bezet met 5 amethisten. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. 17 cm. breedte 10 mm....
Maurice Lacroix dameshorloge model Calypso, voorzien van een stalen kast, ø 24 mm, met goudkleurige rand en een zwarte lunette. De grijze wijzerplaat is voorzien van kleine diamantjes als index. Het ...
Vintage tissot horloge seastar 580, staal met witte wijzerplaat voorzien van datum. ø kast 34 mm. Voorzien van een stalen band. Werkend. In goede staat.
Goud op zilveren collier, 925/000, met een double hanger met granaat, ovaal rozetmodel met een grote ovale granaat in het midden en daaromheen een rand met rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger ...
Zilveren ring, 925/000, in de vorm van een kop van een arend met 2 zwarte gefacetteerde stenen als ogen. Breedte kop 44 mm. De ring heeft een band met opening. De maat si daardoor verstelbaar. ca ø 56...
Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Langwerpige hanger met een golf, bezet met 12 singlecut geslepen diamantjes. Breedte hanger 4 mm. lengte 17 mm. 0,8 gram.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.
Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
Erhard. Circa 1920. Landschap met pluimvee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
van Doornick. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 45 cm. In goede staat.
J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Modern kunstwerk. Medalled Du Buffel. Houten gepolychromeerd paneel met manskop + lederen hengsels. Signatuur Milorad Krstic 1991. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Lot antieke porseleinen apothekers/natuurkunde gewichten. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Engelse gepolitoerde Cuba mahonie kist met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 30 x 21 cm. In zeer goede staat.
Lot antieke kaarskandelaren. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar in barok-stijl op origineel rond eikenhout basement. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Drie messing kaarskandelaren. Oud/antiek. 1x 19e Eeuwse penkandelaar. 2x Barok kandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 31 - 68 cm. In goede staat.