Set zilveren sieraden, 925/000, met een collier met hanger, een ring en oorhangers met zirconia's. Sneeuwstervormig model bezet met zirconia's. ø ca 14 mm. ø 57. ca 10,1 gram. In goede staat.
Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.
Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed met glas en knopen. Afmeting: 110 x 26 cm. In goede staat.
Lot zilver met een armband met bloemschakels bezet met bloedkoraal, een klassieke broche met onyx en markesiet, enkelen ontbreken, broche in scandinavische stijl, aha design en een fijn gourmetcollier...
Graadt van Roggen, 1905. 1867 - 1959. Landschap met boerin en windmolen. Gedrukt door Hubert en van Santen Amsterdam. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Vier oude bronzen figuren in klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.
Lot antiek polychroom plateel. 1x Bolvaas, floraal, nr. 125. En zes onderzetters, Zuid Holland, Gouda, floraal decor. Afmeting: 8,5 - Ø 10,5 cm. In goede staat.
Lot Art Deco keramiek. Bestaande uit: 3x Goebel, uil + twee houders, circa 1930. En een vaas, plateel, Noord Holland, haarscheur + bodemrand gelijmd. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Japans porseleinen inktset met roofvogels en vergulding. Afmeting: 18 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Engels porseleinen theeservies met rozen decor + goudrand. St. James Bone China. Bestaande uit: 8 kop + schotels, melkkan, sauciere, schaal, dekselschaal, kleine schaal, 6 soepborden, 6 diner borden e...
Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...
Plated balboekje, jugendstil, voorzien van een floraal decor aan de voorzijde, met potlood. Bevestigd aan een ketting met haak. 5x3,5cm. lengte 20 cm. In goede staat.
Twee delen antiek gietijzer. 1x Grape + 1x stoof. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.
Antiek Frans gietijzeren kinderfornuis met warmwaterkraan. Circa 1900. Schoorsteen mist + één scharnier defect. Ancne Godin a Guise. Afmeting: 30 x 35 x 21 cm. In redelijke staat.
Drie oude Engelse majolica bloempotten met figuren in landschap/goud decor. 20e Eeuw. Eén haarscheur. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Lot zilver met een heft, een broche gemaakt uit 2 breidoppen, 93 mm, en een speld met 4 zeeuwse knopjes, 22x32mm. In goede staat