Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 900 EUR

Lot antiek Japans porselein. Vijf kopjes met vier schotels. Familie rose decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese sauskom + onderschotel
Resultaat: 900 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose sauciere + lekschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 9,5 - 23 x 14 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas Ø 14 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + zes tekens bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 13 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 19 - 37 cm.
Resultaat: 900 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Blauw/wit. 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: H 19 -37 cm. In goede staat.

Grote Chinese kang xi schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/landschap/goud decor. Met bodemmerk. Randschade/haarlijnen. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Zilveren bestek
Resultaat: 850 EUR

Zilveren bestek in cassette, 800/000, met 6 vorken, 6 lepels, 6 kleine lepels en 6 messen met zilveren heft. Het bestek is versierd met een guirlande en rozet. Het geheel is geplaatst in een cassette,...

Gouden choker met edelstenen
Resultaat: 850 EUR

Geelgouden choker, 750/000, met edelstenen. Grof ankercollier met in het midden een rond gouden element versierd met 5 bloemen gesneden uit edelstenen, o.a. lapis Lazuli, onyx en agaat. Aan de zijkant...

Brede gouden armband
Resultaat: 850 EUR

Brede geelgouden armband, 585/000, met witgouden details. Brede bewerkte geelgouden pennenarmband met witgouden kruisvormige details in het midden verdeeld over de armband. De armband is voorzien van ...

Eugenio Zampighi, Musicerend Zuid-Tirools ouder paar
Resultaat: 850 EUR

Eugenio Zampighi. 1859 - 1944. Musicerend Zuid-Tirools ouder paar. Titel: der neueste Walzer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

Franse officiersklok, 1800
Resultaat: 850 EUR

Grote en fraaie antieke Franse capucine officiersklok met halfuur-slag en wekker. Circa 1800. In zeer goede originele staat. Afmeting: 30 x 11 x 9 cm.

Twee 18e eeuwse apothekerspotten
Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Duitse fayence apothekerspotten, waarbij één zeldzaam kleine apothekerspot. Flörsheimer Fayence Fabrik. Glazuurschade. Afmeting: 8 - 13,7 cm. In goede staat.

Lot antieke 'witjes' wandtegels (80 st.)
Resultaat: 850 EUR

Lot antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. 80 Stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

6 Chinese kop & schotels
Resultaat: 850 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jagers te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn + chip. Twee kommen beschadigd. Drie schotels goed. Twee schotel...

6x Chinese kop + schotels
Resultaat: 850 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/landschap/goud decor. Vier schotels goed, twee schotels minimale chip, één kopje chip + haarlijn, vijf kopjes goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11,...

Chinees bord Ø 16 cm.
Resultaat: 850 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bord met draak decor. Bodemmerk. Verso deel draak + wolken. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinees schotel Ø 42,2 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen schotel met familie verte keizerlijk figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 22 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met schub-achtig groen glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese sung vaas, H 28 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen sung vaas met rode vlekken en craquelé glazuur. Meiping-vorm. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 13,8 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,3 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 800 EUR

Grote zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model voorzien van een parelrand, versierd met pauwen en geplaatst op een ovale ring met filetranden. MT.:J.Krins Schoonhoven, jl.: k:1970. ca 579 gram...

Twee zilveren hanen
Resultaat: 800 EUR

Twee zilveren kemphanen, 835/000, met fraai uitgewerkte veren. 21x9x14cm en 19x14x23cm. Totaal ca 737 gram. In goede staat.