Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Figuren met draaiorgel voor balkon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Lucebert. 1963. Expressieve figurenvoorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Antiek antiquarisch boekje Judaica. Titel: Iets over de begraafplaatsen der Nederlandsch-Israëlische gemeente te Amsterdam. Door S.I. Mulder te Amsterdam, bij van Embden & Co. 1851. Met Israëlische br...
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw-motief. Circa 1740. 1x U. Nervium (zenuwzalf), randschade, haarlijnen, chips en glazuurschade. 1x E. Diapruw (tegen geelzucht), randschade, h...
Twee trompet-vormige Chinees porseleinen vazen met rondom figuren/herten in landschap + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf bord met zes tekens bodemmerk + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees familie rose porselein. Divers. Met teksten en bodemmerken. Bestaande uit; verdeelschaal, waterpot, zalfpot, pot. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met rondom berglandschap/figuur decor. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.
Reisbestekset met zilver in lederen etui. Bestek met een mes, vork en een priem voorzien van een zilveren bewerkte greep en voorzien van gravure: 1815 en een monogram: MCH. Mes voorzien van reparatie....
Sierlijke zilveren broodmand, 833/000, ovaal gecontourneerd model geplaatst op gekrulde poten en voorzien van ovaal zaagwerk en opgesoldeerde, ramskoppen, guirlandes en strikken. ca 700 gram. 30x20x12...
Geelgouden ring, 585/000, met zilver en roosgeslepen diamanten. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren kop bezet met 1 grote roosgeslepen diamant, ø 6,8 mm, met daaromheen een...
Otto Weber. 1832 - 1888. Duitse School. Landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Met kapitale lijst. Afmeting: H 66 x B 102 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Verso tekst Heyboer. Figuur in roeiboot. Olieverf op papier. Afmeting: H 104 x B 128 cm. In goede staat.
Twee grote antieke cassolettes van marmer met brons. Circa 1890. Enkele chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Massief eiken Louis Seize klapsecretaire met drie lades, gestapeld binnenleven + lades en vrije compartimenten. Feston houtsnijwerk. Afmeting: 115 x 130 x 57 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse porseleinen dekseldoos met floraal decor en zes klauwpootjes. Bodemmerk Amstel/Weesp? Afmeting: 10 x 13,5 x 11 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen kraakschotel met herten in landschap/floraal/fruit decor. Chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met floraal decor. Géén bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambe koffiecup + onderschotel. Craquelé. Afmeting: 10 x Ø 12,4 cm. In goede staat.