Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A.J. van Prooijen, Figuren met draaiorgel voor balkon
Resultaat: 800 EUR

Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Figuren met draaiorgel voor balkon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

Lucebert, Expressieve figurenvoorstelling
Resultaat: 800 EUR

Lucebert. 1963. Expressieve figurenvoorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Antiek antiquarisch boek, Begraafplaatsen Ned.-Israëlische gemeente te Amsterdam/Muiderberg
Resultaat: 800 EUR

Antiek antiquarisch boekje Judaica. Titel: Iets over de begraafplaatsen der Nederlandsch-Israëlische gemeente te Amsterdam. Door S.I. Mulder te Amsterdam, bij van Embden & Co. 1851. Met Israëlische br...

Twee apothekerspotten
Resultaat: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw-motief. Circa 1740. 1x U. Nervium (zenuwzalf), randschade, haarlijnen, chips en glazuurschade. 1x E. Diapruw (tegen geelzucht), randschade, h...

Twee Chinese vazen, H 42 cm.
Resultaat: 800 EUR

Twee trompet-vormige Chinees porseleinen vazen met rondom figuren/herten in landschap + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf bord met zes tekens bodemmerk + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

4x Familie Rose porselein
Resultaat: 800 EUR

Vier delen Chinees familie rose porselein. Divers. Met teksten en bodemmerken. Bestaande uit; verdeelschaal, waterpot, zalfpot, pot. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese pot, Ø 22 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen pot met rondom berglandschap/figuur decor. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.

Zilveren reisset
Resultaat: 750 EUR

Reisbestekset met zilver in lederen etui. Bestek met een mes, vork en een priem voorzien van een zilveren bewerkte greep en voorzien van gravure: 1815 en een monogram: MCH. Mes voorzien van reparatie....

Zilveren broodmand
Resultaat: 750 EUR

Sierlijke zilveren broodmand, 833/000, ovaal gecontourneerd model geplaatst op gekrulde poten en voorzien van ovaal zaagwerk en opgesoldeerde, ramskoppen, guirlandes en strikken. ca 700 gram. 30x20x12...

Gouden ring met oud diamant, rozet
Resultaat: 750 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zilver en roosgeslepen diamanten. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren kop bezet met 1 grote roosgeslepen diamant, ø 6,8 mm, met daaromheen een...

Otto Weber, Landschap met herder en vee
Resultaat: 750 EUR

Otto Weber. 1832 - 1888. Duitse School. Landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Met kapitale lijst. Afmeting: H 66 x B 102 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuur in roeiboot
Resultaat: 750 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Verso tekst Heyboer. Figuur in roeiboot. Olieverf op papier. Afmeting: H 104 x B 128 cm. In goede staat.

Twee cassolettes, H 42 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee grote antieke cassolettes van marmer met brons. Circa 1890. Enkele chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Louis Seize eiken secretaire, 1780
Resultaat: 750 EUR

Massief eiken Louis Seize klapsecretaire met drie lades, gestapeld binnenleven + lades en vrije compartimenten. Feston houtsnijwerk. Afmeting: 115 x 130 x 57 cm. In goede staat.

Hollandse dekseldoos
Resultaat: 750 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse porseleinen dekseldoos met floraal decor en zes klauwpootjes. Bodemmerk Amstel/Weesp? Afmeting: 10 x 13,5 x 11 cm. In zeer goede staat.

Chinese druiven schotel Ø 35,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen kraakschotel met herten in landschap/floraal/fruit decor. Chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen bloempot met floraal decor. Géén bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 20,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese koffiecup + onderschotel
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen flambe koffiecup + onderschotel. Craquelé. Afmeting: 10 x Ø 12,4 cm. In goede staat.