Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom Ø 17 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + feniks in de wolken. Afmeting: H 7 x Ø 17 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari dekselpotten, H 38 - 40 cm.
Resultaat: 750 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met floraal/feniks/goud decor. Eén vaas goed. Twee vazen haarscheuren + dekselschade. Afmeting: H 38 - 40 cm. In matig/goede staat.

Japans bord Ø 30,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.

Frans zilveren servies, 3 delig
Resultaat: 725 EUR

Zilveren servies, 3 delig, Frans, 950/000, met een theekan, melkkan en een suikerpot, rond model versierd met guirlandes, lambrequins met bloemdecor en een parelrand. Het servies is geplaatst op uitg...

Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 710 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Lot zak- en pols horloges
Resultaat: 700 EUR

Zeer groot lot met pols en zakhorloges. 2 Houten ladebakken, elk gevuld met 30 zakhorloges, diverse modellen, quarts. En een doos met diverse polshorloges, horlogebanden en enkele zakhorloges. In goed...

Fred Arends, Hollandse ijspret
Resultaat: 700 EUR

Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Two dollar biljet
Resultaat: 700 EUR

Oud twee dollar biljet met signatuur Andy Warhol. Met postzegel State of Oregon, afgestempeld 1976. Geheel in pvc-houder met certificaat. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.

Franse likeurkelder, 1870
Resultaat: 700 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse wortelnoten likeurkelder met originele en gave inhoud. Met floraal been-intarsia. Circa 1870. Afmeting: 26 x 27 x 21,5 cm. In zeer goede staat.

Engelse staande klok, H 235 cm.
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum-aanduiding. Tere Harley Norwich. Mooie verzilverde/plated en vergulde messing wijzerplaat. K...

2x Colenbrander/Ram schaal 'Strooming'
Resultaat: 700 EUR

Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence vazen + originele doos. Decor: Strooming. Model nr.: 12. Schilder: F.v.B. Circa 1920. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot schildpad-glazuur tegels (72 stu.)
Resultaat: 700 EUR

Lot Hollandse wandtegels met schilpad-glazuur. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Kang Xi flacon
Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi flacon met lange lijs decor. Met latere (19e eeuw) zilveren stop. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese druivenschotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 13 cm.
Resultaat: 700 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 48 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met baars/steur/floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring + vier tekens bodemmerk. Eén kom randschades. Eén kom haarlijnen + chips. Afmeting: ...

Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met granaatappel decor + bodemmerk. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

Chinese meiping vaas, H 29 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met oxide-rood draken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Grote Chinese pijpvaas, H 40 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Cartier horloge
Resultaat: 650 EUR

Horloge Must de Cartier, 925/000 Tank model, verguld met een zwarte wijzerplaat met goudkleurige bewerking. Voorzien van een zwart leren band met metalen klapsluiting. Glas bekrast en vergulding deels...

Onduidelijk gesigneerd, Wintergezicht
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Mogelijk Alfred Stademan. Wintergezicht met veel figuren. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 58 cm. In goede staat.