Chinees porseleinen kom met floraal decor + feniks in de wolken. Afmeting: H 7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met floraal/feniks/goud decor. Eén vaas goed. Twee vazen haarscheuren + dekselschade. Afmeting: H 38 - 40 cm. In matig/goede staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.
Zilveren servies, 3 delig, Frans, 950/000, met een theekan, melkkan en een suikerpot, rond model versierd met guirlandes, lambrequins met bloemdecor en een parelrand. Het servies is geplaatst op uitg...
Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zeer groot lot met pols en zakhorloges. 2 Houten ladebakken, elk gevuld met 30 zakhorloges, diverse modellen, quarts. En een doos met diverse polshorloges, horlogebanden en enkele zakhorloges. In goed...
Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Oud twee dollar biljet met signatuur Andy Warhol. Met postzegel State of Oregon, afgestempeld 1976. Geheel in pvc-houder met certificaat. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse wortelnoten likeurkelder met originele en gave inhoud. Met floraal been-intarsia. Circa 1870. Afmeting: 26 x 27 x 21,5 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum-aanduiding. Tere Harley Norwich. Mooie verzilverde/plated en vergulde messing wijzerplaat. K...
Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence vazen + originele doos. Decor: Strooming. Model nr.: 12. Schilder: F.v.B. Circa 1920. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot Hollandse wandtegels met schilpad-glazuur. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi flacon met lange lijs decor. Met latere (19e eeuw) zilveren stop. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met baars/steur/floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring + vier tekens bodemmerk. Eén kom randschades. Eén kom haarlijnen + chips. Afmeting: ...
Chinees porseleinen vaas met granaatappel decor + bodemmerk. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met oxide-rood draken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Horloge Must de Cartier, 925/000 Tank model, verguld met een zwarte wijzerplaat met goudkleurige bewerking. Voorzien van een zwart leren band met metalen klapsluiting. Glas bekrast en vergulding deels...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Mogelijk Alfred Stademan. Wintergezicht met veel figuren. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 58 cm. In goede staat.