Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Rolling Ball Congreve clock, 1960
Resultaat: 650 EUR

Oude rolling ball Congreve messing klok. Circa 1960. Aandrijving door een rollende stalen kogel en snek. Afmeting: 36 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Eiken 4-deurs kast
Resultaat: 650 EUR

Mooie antieke eikenhouten neogotische vier-deurs kast met twee lades, figuren voorstellingen, briefpanelen zijkanten, en mooie ijzeren sloten. Circa 1880. Afmeting: 166 x 132 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse pastoorskast
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse eikenhouten pastoorskast met lade en bolpoten. Uitneembaar. Afmeting: 206 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Antiek gestoken Schwarzwalder edelhert
Resultaat: 650 EUR

Antiek Duits notenhouten gestoken Schwarzwalder edelhert. Fijn gestoken. Circa 1870. Afmeting: 53 cm. In zeer goede staat.

Erotisch bronzen figuur, H 37 cm.
Resultaat: 650 EUR

Erotische bronzen Oriëntaalse danseres op basement, de rok van de danseres kan omhoog worden geklapt... 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

5-delig Delfts kaststel, H 25 - 33 cm.
Resultaat: 650 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Gemerkt A.K. Met figuren in landschap decor. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 25 - 33 cm. In goede staat.

8-Delig Nymphenburg theeservies, 1900
Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam antiek 8-delig Duits porseleinen Nymphenburg theeservies. Floraal/goud decor. Circa 1900. Knopje van deksel mist. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 - 18 cm.

Chinese kom Ø 26 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met figuren/goud decor. Haarlijn + rand gelijmd. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Chinese klapmutskom Ø 16 cm.
Resultaat: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi klapmutskom met geisha's in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7,5 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 650 EUR

Lot Chinees porselein. Zes koppen + twee schotels. Bij elkaar passend. Circa 1800. Tuin met hekwerk decor. Afmeting: 5 - 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung olielamp
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen sung olielamp met floraal reliëf decor + creme-kleurig glazuur. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 20,2 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose borden met geel glazuur. Vlinder/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

2 chinese blauw-witte theebussen
Resultaat: 650 EUR

Twee oude Chinees porseleinen theebussen met lange lijs decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 - 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,4 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood Sang de Boeuf glazuur + zes tekens bodemmerk. Gaatje in bodem voor lamp + bovenrand scherf gelijmd. Afmeting: H 30,4 cm. In redelijke staat.

Chinese cup + deksel
Resultaat: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi cup met deksel. Afmeting: 9,5 x Ø 7,3 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 34 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken in wolken voorstelling. Geen bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met kalebas decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinees harmonica (schilderij) boek
Resultaat: 650 EUR

Oud Chinees harmonica boek met tien schilderijen. Met signatuur. Diverse voorstellingen. Afmeting: 60 x 30 x 5,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese penselenvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen penselenvazen met kylin/figuren + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.

Gouden slavenband met slang
Resultaat: 630 EUR

Geelgouden slavenband, 750/000, met robijn en diamant. Armband gemaakt uit ronde buis, ø 4,5mm, met een slag voorzien van 2 slangenkoppen, 1 bezet met een rond gefacetteerde robijn, ø 3,7mm, en 1 bez...

Hofmeier tafelklok, 1920
Resultaat: 630 EUR

Antieke Duitse Winterhalder Hofmeier tafelklok van mahoniehout met vijf gongspiralen, Westminster slag, kwartier-slag. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Statenbijbel met zilverwerk
Resultaat: 600 EUR

Statenbijbel met zilver, 833/000. Bijbel van het oude en nieuwe testament, 1785, voorzien van 4 floraal bewerkte hoekstukken en met een dubbele slot en draagogen met een ovale vorm voorzien van lijnen...

Gouden entourage ring met diamant
Resultaat: 600 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet bezet met 19 briljant geslepen diamant, totaal 0,25 ct. Gemerkt Desiree. ø rozet 8,5 mm. ø 51. ca 2,5 gram. In goede staat.

Collier van parels met gouden streekslot
Resultaat: 600 EUR

Collier van parels met een geelgouden streekslot, 585/000. Collier van 5 rijen zoetwaterparels, ø 7,5mm, bevestigd aan een groot rond geelgouden streekslot, ø 39mm, met filigrain en opgesoldeerde app...