Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie antieke Chinese borden Ø 21,5 - Ø 28,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 1x Queng lung met tuin decor, enkele chip. 1x Queng lung met tuin decor, gelijmd. 1x 18e eeuw met floraal decor, enkele chip. Afmeting: Ø 21,5 - Ø 28,5 cm. In ...

Antiek Chinees figuur, H 49 cm.
Startprijs 200 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen republiek figuur met baard van echt haar. Met bodemmerk. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.
Resultaat: 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schenkkan
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met figuren in tuin/kylin decor. Afmeting: 20 x Ø 17 x 18,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, 1900
Resultaat: 150 EUR

Originele republiek Chinees porseleinen penselenpot met familie rose decor, geisha in interieur met tekst + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Boeddha hoofd
Startprijs 400 EUR

Antiek natuurstenen Chinees boeddha hoofd op houten console. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Startprijs 400 EUR

Vierkante Chinees porseleinen penselenpot met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.

Twee Imari borden Ø 24,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Twee 18e eeuwse Japans porseleinen Imari borden met bloemvaas/goud decor. Eén bord haarscheur in bodem. Eén bord goed. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Imari borden Ø 28 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen doucai vaas met draak/feniks/pioenroos decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot met tekst Ø 19 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pot op drie pootjes. Celadon glazuur + tekst op bodem. Afmeting: H 13 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pot met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 15 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 15,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur vaas
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinees bord, Ø 25,2 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met winterlandschap/figuren + tekst decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met tuin/huis decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari vaas
Startprijs 450 EUR

Grote 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met tuin/paradijsvogel en goud decor. Bovenrand scherf ingelijmd + gerestaureerd. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijke staat.

Chinese dekseldoos Ø 10,5 cm.
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met landschap/figuren decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese dekseldozen Ø 8,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen dekseldozen/zalfdozen. 1x Familie rose, figuur te paard decor, bodemmerk, minimale chip. 1x Tongzhi zwaluwen decor, bodemmerk, deksel gelijmd. Afmeting: Ø 8,5 cm. In r...

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met figuren in interieur + goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 30,2 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen, cilindrisch, met geisha decor + bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 23- 24 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Haarscheuren. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.