18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met landschap/pagode decor. Queng lung. Afmeting: 13 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bloesemtak decor. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vazen met landschap/pagode decor. Chips + restauratie. In matig/redelijke staat. Afmeting: H 16,5 cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vazen met landschap/pagode decor. Haarlijnen in bovenrand + chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen dekselvazen. 18e - 19e Eeuw. Met vaas/figuren decor. 1x Randschade + chips deksel. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vergiet met lekschaal. Floraal decor. Minimale randgrit. Afmeting: Ø 19 - Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. 2x Zotjes met vogels decor, één haarlijn. 2x Zotjes met vliegjes/peterselie decor. Afmeting: Ø 8,5 - 9 cm. In goede staat.