Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren collier en hanger met lapis
Resultaat: 60 EUR

Zilveren collier en hanger, 835/000, met lapis lazuli en markesiet. Fijn gedraaid collier met daaraan een hanger in art deco-stijl bezet met een ovaal gesneden lapis lazuli met bloemdecor. 24x17mm, me...

Zilveren sieraden
Resultaat: 60 EUR

Groot lot zilveren sieraden met diverse colliers, armbanden, oorstekers en broches. ca 120 gram. Diverse gehaltes.

Collier van bloedkoraal met goud
Resultaat: 60 EUR

Collier van bloedkoralen takjes bevestigd aan een geelgouden slot, ovaal model met een bloemgravure. De takjes zijn verlopend in lengte 5-33mm. lengte 51 cm. ca 32,1 gram. In goede staat

Set zilveren sieraden groen
Resultaat: 60 EUR

Set zilveren sieraden met groen, 925/000. Een collier met hanger en bijpassende oorhangers met een grote ovale zetkast bezet met een groen gefacetteerde steen en een kralen collier met mosagaatkralen....

3 Broches met granaat
Resultaat: 60 EUR

Drie broches met granaat, één in achtvorm, één in een ovale vorm en één met bloemdecor. 32x12mm, 22x28mm en 16x40mm. In goede staat.

Lot zilver/verguld
Resultaat: 60 EUR

Lot met zilver vergulde sieraden, 925/000, met een paar oorstekers met zirconia, een slangcollier met hanger en zirconia, een ring met grote rechthoekig geslepen zirconia, en een collier met hanger va...

Collier en hanger met diamant
Resultaat: 60 EUR

Collier en hanger, 333/000, met diamant. Gourmetcollier met daaraan een vlieger vormige hanger met 3 witte bewerkte banen met in elk een singlecut geslepen diamantje. 28x14mm, inclusief oog. 38 cm. to...

Gouden horloge
Resultaat: 60 EUR

Mechanisch horloge, 375/000, voorzien van een rechthoekige kast met afgevlakte hoeken. Gemerkt Hirco. Voorzien van een lerenband. 20x14mm. Veer vast. In goede staat.

Zilveren choker met emaille
Resultaat: 60 EUR

Zilveren choker, 925/000, jugendstill stijl met emaille. Getorst collier met in het midden een jugendstil element voorzien van vensteremaille, parels en een smaragd. Grootte element 58x54mm. 45 cm. ca...

Zilveren emaille vlinder
Resultaat: 60 EUR

Zilveren broche hanger, 925/000, met emaille, parel en markesiet. Hanger/broche in de vorm van een vlinder met venster-emaille en versierd met parels en stenen. Grootte 44x39mm. ca 8,1 gram. Nieuw

Lot goud op zilveren sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot goud op zilveren sieraden, met een dasschuif, een ring en 11 hangers, o.a. met zirconia's. ca 46,7 gram. In goede staat.

Groot lot broches en hangers
Resultaat: 60 EUR

Groot lot met diverse zilveren broches en hangers. Diverse modellen met o.a. Siam silver en een broche gemerkt ECO ART by Niekerk. Zilver ca 77 gram. Diverse gehaltes. En 2 plated broches.

Gerard Krol, Venplassen Buurse
Resultaat: 60 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Venplassen Buurse. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zelf Portret rembrand van Rijn, 17e eeuw. Olieverf op karton. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

H. Bergman, Landschap
Resultaat: 60 EUR

H. Bergman. 19e Eeuw. Landschap met figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: ca. H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Kippen bij voederbak
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Kippen bij voederbak. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

Seeman, Duits berglandschap met figuren
Resultaat: 60 EUR

Seeman. 19e Eeuw. Duits berglandschap met figuren. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 74 x B 102 cm. In redelijke staat.

Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Resultaat: 60 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F.S. 56, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 60 EUR

F.S. 56. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Rosemarije, Portret kat
Resultaat: 60 EUR

Rosemarije. 21e Eeuw. Portret kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

A. Grosfeld, Elegante dame
Resultaat: 60 EUR

A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

C. van Soest, Figuren in keuken
Resultaat: 60 EUR

C. van Soest. 19e Eeuw. Figuren in keuken. Beschadiging midden. Olieverf op linnen middenin in gat. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In matige staat.

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin
Resultaat: 60 EUR

d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.

C. de Bruijn Jr., Landschap met schapen en herder
Resultaat: 60 EUR

Cornelis de Bruijn Jr. Circa 1940. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

G. Hogerwaard, Naakte vrouw op stoel
Resultaat: 60 EUR

G. Hogerwaard. 1878 - 1939. Naakte vrouw op stoel. Houtskool op papier. Afmeting: H 59 x B 37 cm. In goede staat.

Antoon Molkenboer, Romantisch wandelend paar
Resultaat: 60 EUR

Antoon Molkenboer. 1872 - 1960. Romantisch wandelend paar. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 17 cm. In goede staat.

2 Antieke dekseldozen, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke dekseldozen. 1x met intarsia/floraal, 19e eeuw. 1x Wortelhout met intarsia, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Eikenhouten documentenkistje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse documentenkist met lade en vakverdeling. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 26 x 28 x 22 cm. In goede staat.

2x Antieke kraantjeskan
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen. Vroeg 19e eeuw. 1x Friese beschilderde barok kraantjeskan met vogel/goud decor, circa 1800. 1x Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: H 42 - 52 cm. In goede staat.

Tinnen kraan + klepkan
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek tin. Kraantjeskan + klepkan (bodemmerk). Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.

3x Divers antiek
Resultaat: 60 EUR

Drie delen divers antiek. 1x Bronzen kwispedoor, 18e - 19e eeuw. 1x Franse porseleinen vaas met figuren/goud decor, 19e eeuw. 1x Antieke messing kandelaar met albast, circa 1880. Afmeting: 18 - 48 cm...

Processie kruis
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws processie kruis van koper met Corpus Christi. Afmeting: 74 x 45 x 11 cm. In goede staat.

Lot antieke kruizen
Resultaat: 60 EUR

Lot antieke heilig kruizen. Divers materiaal. Brons, onyx, hout, plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.

Antieke bodemvondst
Resultaat: 60 EUR

Antieke archeologische bodemvondst. Flacon van terracotta. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Lot postzegels
Resultaat: 60 EUR

Groot lot diverse oude postzegels. Wereld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Postfris + gestempeld. Diverse albums. Afmeting: 20 x 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Räth globe, 1950
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Räth staatkundige globe met verlichting. Veb Hermann Haack Gotha Leipzig. Circa 1950. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2x Haardset
Resultaat: 60 EUR

Twee haardsets. Oud/antiek. 1x Messing. 1x Smeedijzer. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.

2x Winkel-voorraadblik, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadhouders van rood koper. Circa 1900. Porseleinen knoppen op deksel missen. Afmeting: H 74 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Zes steengoed oliekruiken
Resultaat: 60 EUR

Zes steengoed kruiken. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere Duitsland. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Lot antieke bronzen bodemvondsten
Resultaat: 60 EUR

Lot antieke archeologische bronzen bodemvondsten. Onder andere; Romeins et cetera. Miniaturen + deel armband. Afmeting: 1 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

5 Koralen doodshoofdjes
Resultaat: 60 EUR

Lot met 5 koralen doodshoofdjes, ca 3 cm. totaal ca 80 gram. In goede staat.

Antieke bodemvondst
Resultaat: 60 EUR

Antieke vuurstenen vuistbijl. Archeologische bodemvondst. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, H 42 cm.
Resultaat: 60 EUR

Jaren 20 ijzeren bureaulamp met rank decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke neo gotische gietijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting: 65 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Lot militaria
Resultaat: 60 EUR

Lot Duitse WO II oorlog-documenten.Met onder andere; Rückkehrer-ausweis, Deutsches Reich Arbeitsbuch, Geburtsurkunde etc. 1938 - 1939. Afmeting: 15 - 34 cm. In goede staat.

Antieke pop + bedje, 1930
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...

Oud Chinees schaakspel
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Circa 1900. Geen deuren. Afmeting: 25 x 18 x 12 cm. In goede staat.