Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung schalen met landschap decor. Gecontourneerde omranding. Minimale chips. Afmeting: Ø 24 - 27 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Queng lung. Met landschap/pagode decor. Gecontourneerde omranding. Twee kommen haarlijnen + minimale chips bij alle kommen. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In re...
Antieke Chinese wierookbrander met kylin/bal en draken decor. Met bodemmerk. Zeer gedetailleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 38 x 24 x 20 cm.
Chinees porseleinen flambe oorvaas in sung-stijl. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Haarscheur + randschade. Afmeting: H 14,5 x Ø 23 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met familie rose figuren/floraal/dieren/goud decor. Afmeting: H 11 x Ø 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met bloesemtak decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop/schotels met floraal decor. Drie schotels gaaf. Twee schotels haarlijn/gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met gecontourneerde omranding + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met floraal/geritst decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung schotel met floraal decor. Professionele randrestauratie. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schaal met perzik/vleermuis/goud decor. Verso perzik/vleermuis en groene zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 28,5 x 22 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + florale Familie Rose decor met goudrand. Gaatje in bodem met dubbele blauwe ring. Chip bovenrand. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met decor van diverse vissen. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 x Ø 32 cm. In goede staat.
Bijbel met gouden slot, 585/000. Bijbel, het nieuwe testament, met bruin lederen kaft, deels los, en voorzien van een gouden slot met florale bewerking, deel van de sluiting ontbreekt. 9x14x6cm. In re...
Tafelstukken in de vorm van twee zilveren eenden, 925/000, 11x4x12cm en 12x4x6cm. Totaal ca 265 gram. In goede staat
Lang collier van bloedkoralen aan een geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 2 rijen bloedkoralen, cilindervormig, ø ca 4-5mm, bevestigd aan een rond geelgouden streekslot met geschulpte rand en ...
Mooie en antieke barograaf van messing met mahoniehout + lade. Circa 1900. Afmeting: 22 x 32 x 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten 2-deurs barok kast met schappen en annotatie 1761. Later uitneembaar gemaakt. Slot later. Afmeting: 185 x 58 x 215 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren buste. 19e Eeuw. Vrouw in klederdracht. Door Dumaique. Naden. Afmeting: 64 cm. In redelijke staat.
Twee kleine antieke Franse Gallé vazen met floraal/rozenbottel decor. Jugendstil. Emille Gallé (1846 - 1904). Circa 1900. Gesigneerd. Afmeting: 9,5 - 9,8 cm. In goede staat.
Twaalf zeldzame Hollandse Delftse fayence maand-borden. Januari t/m December. 18e Eeuw. Gemerkt met de Bijl. Twee borden gelijmd. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie rose schotel met geisha/kinderen in interieur/goud decor, verso vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: Ø 29,9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselen vaas met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,7 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor + craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + rood glazuur. Met bodemmerk en dubbele bodemring. Enkele chips. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met hengsels en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Chinese blauw-wit porseleinen vaas met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang xi kop en schotels. 4x Kang xi kop en schotels met tuin decor + bodemmerk. Twee schotels goed. Twee schotels haarlijn/chip. Eén kopje chip. Drie kopjes haarlijn...
Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + floraal decor. Afmeting: H 22 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Wucai vaas. Rood, floraal, met dubbele bodemring. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme steengoed piedestal met bloempot. Alleen genummerd 492 Grenzhausen?. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
Horloge Omega constellation automatic chronometre, met datumaanduiding. het horloge is geplaatst in een double kast voorzien van een bruin leren band. Werkend. ø 34 mm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een sierlijke driehoekige bewerking voorzien van een mattering en met een driehoek bezet met 14 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,19 ct...
Rosé gouden ring gemerkt Cartier, 750/000. Strakke ring uit rechthoekige buis gemerkt Cartier aan de bovenzijde. 61 PQD396. ca 4,2 gram. ø 61. In zeer goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Landschap met molen. Vochtvlekken lucht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In redelijke staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Groot IJsselgezicht bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput in stad met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollands riviergezicht met molen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Frans marmeren cassolettes met verguld bronzen montuur. Circa 1890. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinese wierookbrander, half edelsteen, met fabeldier koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Lot oosterse dolken. Aantal: 9 stuks. India, Perzië, China. Onder andere; jade + plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: In goede staat.
18e Eeuwse eiken Louis Seize hoekkast met gebogen front. Twee-delig met twee deuren en guirlandes. Afmeting: 225 x 95 x 64 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten rococo kabinet met twee deuren en twee lades, en één nep lade. Met bronzen verguld beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boerenkast van eikenhout. Tin buffet. Louis Seize. Circa 1800. Kast met ruit-panelen. Afmeting: 213 x 55 x 195 cm. In goede originele staat.
Duits mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi gebogen binnenleven met intarsia en snijwerk. Circa 1850. Sleutelgat beslag mist. Afmeting: 162 x 105 x 55 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Metalen bijzettafel met lelie-bladeren. Jugendstil-stijl. Goudkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 54 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse dolfijnentafel met bronzen ringen en leeuwenkoppen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 61 x 83 x 113 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen putto met blaashoorn. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Grote Delftse fayence Porceleyne Fles wandsierschotel met portret van Rembrandt. Schilder L.S. 1607 - 1669. Circa 1900. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen plaquettes. D & Co. France. Gesigneerd. Laure Levy. 1866 - 1954. Meisjes met bloemen. Handgeschilderd. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Grote drie-delige Duitse Schierholz porseleinen pronkvaas met bloemen/figuren en handbeschilderingen. Afmeting: H 53 cm. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Stel 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen met floraal/engelen decor. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen plaquette met bronzen cloisonné omranding. Handgeschilderd. Verso Chateau des Tuilleries + Sevres 1844. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal/coulissen decor. Gecontourneerde omranding + bodemmerk. Minimale chips + één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede s...
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen queng lung kop en schotels met gecontourneerde omranding en haven decor. Vier schotels minimale chip, matig. Zes kopjes, enkele minimale chip. Afmeting: 4,5 x Ø 10 cm...
Zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Vijf schotels + twee kommen. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drie-delige familie rose kop + schotels met deksels. Floraal/vleermuis decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Chinees porseleinen vijf-delig familie rose kaststel. Floraal/kippen/foo-honden decor. Enkele haarlijnen, professionele restauraties + chip foo-hond. Afmeting: H 19 - 27 cm. In rede...
Grote Chinees porseleinen dikke tegel met draken in wolken decor. Afmeting: 3,2 x 20 x 19,6 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Japanse schotels met floraal/feniks/goud decor. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/vlinder/gouden decor. Afmeting: 12 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theepot. Familie rose. 19e Eeuw. Met figuren in optocht decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. 2x 19e Eeuw, krijger te paard decor met vier tekens bodemmerk, minimale schilfers bovenrand. 1x Grotere vaas met landschap/bergen decor, één chip. Afmeting: ...
Drie delen China. Onder andere porselein. 2x Cups, floraal/vlinder decor, met bodemmerk. 1x Snuffbottle van jade met watervogel/lelie decor. Afmeting: 5,5 - 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose drakenbord met geel glazuur + rode en groene draak. Verso floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen pot met pagodes/figuren decor. Fijne decoratie. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 34 x Ø 37 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Rood/blauw + bodemmerk. Hals gelijmd + bovenrand chip. Afmeting: H 39,3 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schaal in waaiervorm. Met fijn gedecoreerde florale/gouden/feniks beschildering. Afmeting: 27 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord. Geel/groen. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom landschap/huizen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet met compositie metalen voet. Feniks/draken decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel. 19e Eeuw. Landschap/floraal/goud decor. Eén deksel chip. Eén vaas chip. Afmeting: H 16 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zes plated houders voor glazen bakjes. 90. De bakjes zijn opengewerkt en hebben verschillende motieven met onder andere diverse florale decors en draken, Voorzien van Chinese keuren. MT.: Wang Hing &...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met bloedkoraal en emaille. Oorhaken met daaraan een grote kaasvormige bloedkoraal, ø 9,5mm, en daaronder een druppelvormig element met zwart emaille. Lengte 38 mm. 4,2...
Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Eugène Brands. 1913 - 2002. Ontspoorde paddestoel. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
A.J. Zwart 1903 - 1981. Poldergezicht met koeien en waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee werken van A. Egter van Wissekerke. 1872 - 1969. Twee stillevens. Lantaarn + tinnen kan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 31 cm. / H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Winters stadsgezicht met koets en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen 5-arms kaarskandelaar met meisje en duif/druivenranken. Afmeting: H 57 cm. In zeer goede originele staat.
Zeldzame, gelimiteerde Rivarossi Hornby model treinset. Vier-delig. Kroning Willem Alexander. Holland. Onbespeeld en in originele verpakking. Afmeting: 38 x 44 x 6 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Engelse tiltop tafel van eikenhout, met originele sleutel van smeedijzer. Afmeting: 74 x Ø 90 cm. In goede staat.
Hollandse Colenbrander Ram Arnhem fayence vaas. Decor: Onkruid. Circa 1920. Model nr.: 8. Schilder: V.B. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot van 36 antieke tegels met waterlandschap decor in dubbele cirkel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met bijbelse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands 9-pas tegeltableau met platbodem. Mangaan-kleurig. Rechter boventegel beschadigd. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met bijbelse figuren decor. Gemerkt L.P.K. Restauraties. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen queng lung kaststel met tuin decor. Eén vaas gaaf. Vier vazen randschade. Afmeting: H 21 cm. In matig/redelijk/goede staat.