Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antieke Delftse polychrome fayence dekselvazen met chinoiserie floraal decor. Gemerkt L.F. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Antieke apothekerspot , 1740
Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met schenktuit en pauwen decor. Bodemmerk: S. Cort Aurant. Afmeting: 22,5 cm. In zeer goede staat.

Franse apothekerspot
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuwse Franse fayence apothekerspot. E. Cariocoffi. Vermoedelijk La Rochelle. Floraal decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Twee Chinese kastkommen Ø 21 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen kastkommen met figuren in landschap/peterselie decor. 18e - 19e Eeuw. Met kang xi bodemmerk. Eén kom twee chips rand. Eén kom goed. Afmeting: H 12 x Ø 21 cm. In redelijk...

18e Eeuwse Chinese warmhoudschaal
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung warmhoudschaal met dubbelwandige schenktuit. Landschap/pagode/figuren decor. Afmeting: 5,5 x 28 x 23,5 cm.

Familie Verte penselenpot, H 17 x Ø 19,7 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 19,7 cm. In goede staat.

Chinese blauwglazuur bord Ø 18,8 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,8 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bord met vleermuis/perzikboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees houten figuur, H 15 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees hardhouten gestoken figuur. Chinese godheid met zeer lange wenkbrauwen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 1.100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Vierkant, met figuren in tuin decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 39 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met karper/steur/floraal decor. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 31 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 46 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen doucai dekselvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 46 cm.

4x Tibetaans handwerk
Resultaat: 1.100 EUR

Vier delen oud/antiek Tibetaans handwerk. Onder andere tangka. Afmeting: 70 - 86 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 1.100 EUR

Lot antieke Chinees porseleinen kop + schotels.Tuin decor, kang xi bodemmerk. Eén kopje goed, twee kopjes haarlijn + chips. Vijf schotels, waarvan drie schotels goed, twee schotels beschadigd. Afmetin...

Chinese pelgrimvaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met vijver/karper decor + tekst. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 1.000 EUR

Twee fraaie zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met 3 armen, strak design. ø23x14 cm. Voorzien van een zwaar gevulde voet. totaal ca 2700 gram. In goede staat

Gouden Savonet, kwartierslag
Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met kwartierslag. Bijzonder horloge met een geelgouden kast met 2 gouden deksels met guilloche bewerking. Het horloge heeft een witte wijzerplaat voorzien van een decen...

Vélocipède fiets (replica)
Resultaat: 1.000 EUR

Handgemaakte replica van een Hoge Bi, vélocipède fiets. Functioneel. Mooie kwaliteit. Afmeting: 152 x 160 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Albarello
Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuwse Italiaanse fayence albarello apothekerspot. Met stadsgezicht. Abruzzi? Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen, 23 x 22 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte schalen met tuin/goud decor. Afmeting: 8,5 x 23 x 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 19 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met rondom landschap/figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Oud Chinees rol-schilderij
Resultaat: 1.000 EUR

Oud Chinees rol-schilderij. 20e Eeuw. Berglandschap met bloesembomen en tekst + signatuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 120 x B 40 cm. In goede staat.