Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot Imari bord Ø 35,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/landschap/goud decor. Met bodemmerk. Professionele restauratie haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 55 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Zeer grote Japans porseleinen diepe Imari schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen trekpot met landschap/kostbaarheden/foo-hond decor. Afmeting: 12 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stilleven met cactus
Resultaat: 950 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met cactus. Afmeting: H 64 x B 57 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1820
Resultaat: 950 EUR

Prachtige Franse bronzen vuurvergulde empire pendule met Griekse voorstelling van dame, lam, urnvaas en bron. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 31 x 10 cm. I...

2x Colenbrander/Ram vaas '1922'
Resultaat: 950 EUR

Twee Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander vazen. Decor: 1922. Model nr.: 11. Schilder: G.B. Afmeting: H 8 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. Requies Nic. Afmeting: 25,4 cm. In goede staat.

Lot bijbelse tegels (113 st.)
Resultaat: 950 EUR

Lot Hollandse religieuze herder tegels. Bijbels. Met dubbele cirkel. Aantal: 113 stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46,5 cm.
Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met keizerlijk paleis/figuren decor. Zes tekens bodemmerk + dubbele bodemring. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 26 cm.
Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en floraal/bloesemtak decor + tekst. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 10,1 cm.
Resultaat: 950 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose penselenpot met figuren/floraal/dieren/goud decor. Afmeting: H 11,3 x Ø 10,1 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 18 x Ø 13,7 cm.
Resultaat: 950 EUR

Chinese celadon porseleinen knobbel oorvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theepot
Resultaat: 950 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren in landschap/floraal decor + tekst. Met signatuur. Afmeting: 11 x 18 x 6 cm. In goede staat.

Gouden oorhangers met robijn
Resultaat: 900 EUR

Rosé gouden oorhangers, 585/000, met robijn en diamant. Oorhaken met daaraan een hangertje met 1 diamantje en daaronder een rozet in bloemvorm met in het midden een rond gefacetteerde robijn, totaal 2...

Groot saluteer kanon
Resultaat: 900 EUR

Groot saluteer kanon naar antiek voorbeeld. Functionele replica zwartkruit kanon. IJzer. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 100 x 250 cm. In goede staat.

Ruiter pistool, L 51 cm.
Resultaat: 900 EUR

Kapitaal ruiterpistool. Vuursteen. Met zilver/parelmoer-inleg en gravering. Octagonale loop. Circa 1800. Afmeting: L 51 cm. In zeer goede originele staat.

Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900
Resultaat: 900 EUR

Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.

Franse gestoken kast
Resultaat: 900 EUR

Franse eikenhouten gestoken neo gotische etage kast met ranken, boekpanelen en heraldiek. 19e Eeuw. Afmeting: 197 x 170 x 52 cm. In goede staat.

Barok spiegel
Resultaat: 900 EUR

18e Eeuwse houtgestoken barok spiegel. Later wit geschilderd. Afmeting: H 110 x B 90 x D 20 cm. In goede staat.

Antiek eiken secretaire met glasopbouw, 1820
Resultaat: 900 EUR

Antieke Duitse vroeg biedermeier eikenhouten secretaire met vitrine opzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 216 x 125 x 56 cm. In zeer goede originele staat.

2x Colenbrander/Ram bord 'Barsten'
Resultaat: 900 EUR

Twee zeldzame Hollandse Arnhemse fayence Ram Colenbrander borden. Decor: Barsten. Model: 27. Met floraal/abstract decor. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram vaas 'Hol'
Resultaat: 900 EUR

Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence bekervazen + originele doos. Decor: Hol. Model nr.: 39. Circa 1920. Afmeting: H 12,2 cm. In goede staat.