Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren collier en hanger met lapis
Resultaat: 60 EUR

Zilveren collier en hanger, 835/000, met lapis lazuli en markesiet. Fijn gedraaid collier met daaraan een hanger in art deco-stijl bezet met een ovaal gesneden lapis lazuli met bloemdecor. 24x17mm, me...

Zilveren sieraden
Resultaat: 60 EUR

Groot lot zilveren sieraden met diverse colliers, armbanden, oorstekers en broches. ca 120 gram. Diverse gehaltes.

Collier van bloedkoraal met goud
Resultaat: 60 EUR

Collier van bloedkoralen takjes bevestigd aan een geelgouden slot, ovaal model met een bloemgravure. De takjes zijn verlopend in lengte 5-33mm. lengte 51 cm. ca 32,1 gram. In goede staat

Set zilveren sieraden groen
Resultaat: 60 EUR

Set zilveren sieraden met groen, 925/000. Een collier met hanger en bijpassende oorhangers met een grote ovale zetkast bezet met een groen gefacetteerde steen en een kralen collier met mosagaatkralen....

3 Broches met granaat
Resultaat: 60 EUR

Drie broches met granaat, één in achtvorm, één in een ovale vorm en één met bloemdecor. 32x12mm, 22x28mm en 16x40mm. In goede staat.

Lot zilver/verguld
Resultaat: 60 EUR

Lot met zilver vergulde sieraden, 925/000, met een paar oorstekers met zirconia, een slangcollier met hanger en zirconia, een ring met grote rechthoekig geslepen zirconia, en een collier met hanger va...

Collier en hanger met diamant
Resultaat: 60 EUR

Collier en hanger, 333/000, met diamant. Gourmetcollier met daaraan een vlieger vormige hanger met 3 witte bewerkte banen met in elk een singlecut geslepen diamantje. 28x14mm, inclusief oog. 38 cm. to...

Gouden horloge
Resultaat: 60 EUR

Mechanisch horloge, 375/000, voorzien van een rechthoekige kast met afgevlakte hoeken. Gemerkt Hirco. Voorzien van een lerenband. 20x14mm. Veer vast. In goede staat.

Zilveren choker met emaille
Resultaat: 60 EUR

Zilveren choker, 925/000, jugendstill stijl met emaille. Getorst collier met in het midden een jugendstil element voorzien van vensteremaille, parels en een smaragd. Grootte element 58x54mm. 45 cm. ca...

Zilveren emaille vlinder
Resultaat: 60 EUR

Zilveren broche hanger, 925/000, met emaille, parel en markesiet. Hanger/broche in de vorm van een vlinder met venster-emaille en versierd met parels en stenen. Grootte 44x39mm. ca 8,1 gram. Nieuw

Lot goud op zilveren sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot goud op zilveren sieraden, met een dasschuif, een ring en 11 hangers, o.a. met zirconia's. ca 46,7 gram. In goede staat.

Groot lot broches en hangers
Resultaat: 60 EUR

Groot lot met diverse zilveren broches en hangers. Diverse modellen met o.a. Siam silver en een broche gemerkt ECO ART by Niekerk. Zilver ca 77 gram. Diverse gehaltes. En 2 plated broches.

Gerard Krol, Venplassen Buurse
Resultaat: 60 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Venplassen Buurse. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zelf Portret rembrand van Rijn, 17e eeuw. Olieverf op karton. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

H. Bergman, Landschap
Resultaat: 60 EUR

H. Bergman. 19e Eeuw. Landschap met figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: ca. H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Kippen bij voederbak
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Kippen bij voederbak. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

Seeman, Duits berglandschap met figuren
Resultaat: 60 EUR

Seeman. 19e Eeuw. Duits berglandschap met figuren. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 74 x B 102 cm. In redelijke staat.

Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Resultaat: 60 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F.S. 56, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 60 EUR

F.S. 56. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Rosemarije, Portret kat
Resultaat: 60 EUR

Rosemarije. 21e Eeuw. Portret kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

A. Grosfeld, Elegante dame
Resultaat: 60 EUR

A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

C. van Soest, Figuren in keuken
Resultaat: 60 EUR

C. van Soest. 19e Eeuw. Figuren in keuken. Beschadiging midden. Olieverf op linnen middenin in gat. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In matige staat.

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin
Resultaat: 60 EUR

d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.

C. de Bruijn Jr., Landschap met schapen en herder
Resultaat: 60 EUR

Cornelis de Bruijn Jr. Circa 1940. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

G. Hogerwaard, Naakte vrouw op stoel
Resultaat: 60 EUR

G. Hogerwaard. 1878 - 1939. Naakte vrouw op stoel. Houtskool op papier. Afmeting: H 59 x B 37 cm. In goede staat.

Antoon Molkenboer, Romantisch wandelend paar
Resultaat: 60 EUR

Antoon Molkenboer. 1872 - 1960. Romantisch wandelend paar. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 17 cm. In goede staat.

2 Antieke dekseldozen, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke dekseldozen. 1x met intarsia/floraal, 19e eeuw. 1x Wortelhout met intarsia, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Eikenhouten documentenkistje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse documentenkist met lade en vakverdeling. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 26 x 28 x 22 cm. In goede staat.

2x Antieke kraantjeskan
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen. Vroeg 19e eeuw. 1x Friese beschilderde barok kraantjeskan met vogel/goud decor, circa 1800. 1x Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: H 42 - 52 cm. In goede staat.

Tinnen kraan + klepkan
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek tin. Kraantjeskan + klepkan (bodemmerk). Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.

3x Divers antiek
Resultaat: 60 EUR

Drie delen divers antiek. 1x Bronzen kwispedoor, 18e - 19e eeuw. 1x Franse porseleinen vaas met figuren/goud decor, 19e eeuw. 1x Antieke messing kandelaar met albast, circa 1880. Afmeting: 18 - 48 cm...

Processie kruis
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws processie kruis van koper met Corpus Christi. Afmeting: 74 x 45 x 11 cm. In goede staat.

Lot antieke kruizen
Resultaat: 60 EUR

Lot antieke heilig kruizen. Divers materiaal. Brons, onyx, hout, plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.

Antieke bodemvondst
Resultaat: 60 EUR

Antieke archeologische bodemvondst. Flacon van terracotta. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Lot postzegels
Resultaat: 60 EUR

Groot lot diverse oude postzegels. Wereld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Postfris + gestempeld. Diverse albums. Afmeting: 20 x 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Räth globe, 1950
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Räth staatkundige globe met verlichting. Veb Hermann Haack Gotha Leipzig. Circa 1950. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2x Haardset
Resultaat: 60 EUR

Twee haardsets. Oud/antiek. 1x Messing. 1x Smeedijzer. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.

2x Winkel-voorraadblik, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadhouders van rood koper. Circa 1900. Porseleinen knoppen op deksel missen. Afmeting: H 74 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Zes steengoed oliekruiken
Resultaat: 60 EUR

Zes steengoed kruiken. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere Duitsland. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Lot antieke bronzen bodemvondsten
Resultaat: 60 EUR

Lot antieke archeologische bronzen bodemvondsten. Onder andere; Romeins et cetera. Miniaturen + deel armband. Afmeting: 1 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

5 Koralen doodshoofdjes
Resultaat: 60 EUR

Lot met 5 koralen doodshoofdjes, ca 3 cm. totaal ca 80 gram. In goede staat.

Antieke bodemvondst
Resultaat: 60 EUR

Antieke vuurstenen vuistbijl. Archeologische bodemvondst. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, H 42 cm.
Resultaat: 60 EUR

Jaren 20 ijzeren bureaulamp met rank decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke neo gotische gietijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting: 65 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Lot militaria
Resultaat: 60 EUR

Lot Duitse WO II oorlog-documenten.Met onder andere; Rückkehrer-ausweis, Deutsches Reich Arbeitsbuch, Geburtsurkunde etc. 1938 - 1939. Afmeting: 15 - 34 cm. In goede staat.

Antieke pop + bedje, 1930
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...

Oud Chinees schaakspel
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Circa 1900. Geen deuren. Afmeting: 25 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse albasten pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarscheur in albast bovenop. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok. Antiek uurwerk. Echter wijzers aangesloten op batterij-uurwerk. Met messing bollen + origineel beschilderde wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: 137 cm. In...

3x Regulateur klok
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Duitse regulateur-klokken. Divers. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijke staat.

Engelse theetafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 47 x 72 cm. In goede staat.

Antieke likeurtafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten likeurtafel met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 64 x 69 x 40 cm. In goede staat.

Lectuurhouder
Resultaat: 60 EUR

Grote mahoniehouten lectuurhouder. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 92 x 36 cm. In goede staat.

Chinese stoel
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese armleunstoel met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 58 x 52 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.

Mahonie lectuurhouder met lade
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten lectuurhouder met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bureau-armleunstoel, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten bureau-armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 82 x 55 x 54 cm. In goede staat.

Antiek rolluikkastje
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands rolluikkastje met lade. Eikenhout. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 38 x 68 cm. In goede staat.

Perzisch zijde tapijt, 125 x 74 cm.
Resultaat: 60 EUR

Fijn geknoopt Perzisch tapijt van zijde. Floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 125 x 74 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Golfer
Resultaat: 60 EUR

Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee antieke Frankenthal figuren, H 14 - 26 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen Frankenthal figuren. Circa 1920 - 1930. 1x Edelman met tortelduif, chips aan bladeren boomstronk. 1x Jongeman met bloemen, goed. Afmeting: H 14 - 26 cm. In redelijk/goe...

Fürstenberg mocca-servies
Resultaat: 60 EUR

Klein 11-delig Duits Fürstenberg porseleinen mocca-servies met rozen decor. Handgeschilderd + goud. In goede staat.

Antieke porseleinen plaquette, 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke porseleinen plaquette. Figuren in herberg. Onduidelijk gemerkt. Circa 1880. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.

Lot Petrus Regout (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor Fancy. Circa 1890. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

3x Antiek fayence
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek fayence. 19e Eeuw. 2x Polychrome, Frankrijk, theebus + zoutnap. En een Makkumer Tichelaar visschaal. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels
Resultaat: 60 EUR

Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 12 cm. In goede staat.

Lot tegels
Resultaat: 60 EUR

Groot lot oude/antieke Hollandse tegels. Divers. Verschillende afmetingen, 6 - 13 cm. In goede staat.

Witte piedestal, H 68 cm.
Resultaat: 60 EUR

Witte keramieken piedestal. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Vier Japanse mini vazen, H 8 - 9 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas chip. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.

Antiek Royal Sphinxs/Boch kaststel, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.

4x Japanse Imari
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Twee kommen met floraal/landschap/goud decor. Twee schalen in waaiervorm met feniks/floraal/goud decor. Randschade. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede...

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 60 EUR

Lot oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e en 20e Eeuw. Drie schotels, divers, haarlijn of chips. Vier kommen, twee kommen heel, twee kommen beschadigd. Afmeting: 10 - 12 cm. In matig/redelijke staat...

Chinese gemberpot
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 17 x 16 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Roombord met tuin/goud decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/goud decor, haarlijnen + chips. Afmeting: 16 x Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen antiek Japans porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier delen antiek Japans porselein. Eerste helft 20e eeuw. Diverse decors. Bestaande uit drie borden + één schaal. Afmeting: 19 - 36 cm. In goede staat.

Japanse kopjes (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier Japans porseleinen kop en schotels met coulissen decor. 19e Eeuw. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose bord met floraal/goud emaille decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees (7x)
Resultaat: 60 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Twee cups, 19e - 20e eeuw, goed. Drie schotels, 18e - 19e eeuw, chip/haarscheur. Twee borden, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. Afmeting: 7 - 2...

Chinese vaas, H 15,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere twee keer kang xi, vogels in tuin decor, één gelijmd en één goed. Eén keer tuin decor, haarlijn. Eén keer Japan, figuren bij kade + bode...

Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Karaf met zilver
Resultaat: 55 EUR

Kristallen schenkkaraf met zilveren rand en ketting, 833/000, bevestigd aan de stop. De karaf heeft een greep en schenktuit. ø15x36cm. In goede staat

Lot zilver divers
Resultaat: 55 EUR

Lot divers zilver met een bord voorzien van een zilveren beugel met gegraveerd patroon, een zilveren vaasje in trompetvorm, een borrelglaasje met zilveren voet, een fotolijstje, flessenstop, deel van ...

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met een grof bewerkte rand langs de rand en langs het licht. ø7x7cm. Voorzien van een gevulde voet. Wat beschadigd langs de rand. Brutogewicht ca 220 g...

Lot zilveren, divers
Resultaat: 50 EUR

Lot divers zilver met een breipenhouder, mist clip, 2 naaldenkokers, servetband met monogram P.Q., een suikerlepel en een bestekdeel met parelmoer heft en een malienkolder beursje(BWG). Diverse gehalt...

Lot zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver met 2 glaasjes, theezeef met lekbak, een strooilepel, een suikertang en -lepel, een tandenstoker en een specerijenbakje met blauw glas. Diverse gehaltes. totaal ca 130 gram. en 4 delen plat...

Zilveren roomkom
Resultaat: 50 EUR

Zilveren roomkom, 925/000, rond model met een golvende rand met bloembewerking, geplaatst op een ronde gevulde voet. ca 107 gram. ø13,5x8cm. In goede staat

Rookstel met zilver
Resultaat: 50 EUR

Kristallen rookstel met zilver, 835/000. Rookstel met een kristallen sigarettenvaas en een zwavelstokjeshouder, beiden op zilveren ronde voet met bewerkte rand. Het geheel is geplaatst op een zwart ho...

Cassette met zilveren vork & lepel
Resultaat: 50 EUR

Cassette met zilveren vork en lepel, 800/000, met een deels geschulpte steel. 21 cm. totaal ca 136 gram. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. Geplaatst in een zwarte cassette. In goede staat.

Gouden broche met onyx
Resultaat: 50 EUR

Kleine broche gemaakt met 2 geelgouden ovale elementen, 585/000, bezet met een gesneden onyxsteen en voorzien van traanvormige hangertjes. Het geheel is bevestigd met tin en is voorzien van een onedel...

Zilveren collier en hanger met rookkwarts
Resultaat: 50 EUR

Zilveren collier met hanger, 835/000, met rookkwarts. Biesmarkcollier met daaraan een langwerpige opengewerkte hanger bezet met een achtkantig gefacetteerde steen. Grootte hanger 6x3cm, inclusief oog....

Zilveren broche en armband met camee
Resultaat: 50 EUR

Zilveren broche en armband met camee. Een armband, 900/000, met 7 rechthoekige opengewerkte schakels met filigrain. 3 schakels zijn voorzien van een camee. Breedte armband 15 mm. 19 cm. Met bakslot e...

Zilveren ring met oorhangers
Resultaat: 50 EUR

Zilveren ring en oorhangers, 925/000, met zirconia's. Ring met pave gezette zirconia's, met in het midden een rij zwarte stenen, breedte 8 mm, ø 55. En een paar oorhangers met peervormige elementen be...

Choker met zilver en parels
Resultaat: 50 EUR

Choker van parels met een zilver verguld element, 925/000, met ribbewerking, zirconia's en parels. lengte 45 cm. 6-36mm. Voorzien van een double slot met veiligheid. Parels aan de achterkant wat dof, ...