Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 900 EUR

Lot antiek Japans porselein. Vijf kopjes met vier schotels. Familie rose decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese sauskom + onderschotel
Resultaat: 900 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose sauciere + lekschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 9,5 - 23 x 14 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas Ø 14 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + zes tekens bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 13 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 19 - 37 cm.
Resultaat: 900 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Blauw/wit. 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: H 19 -37 cm. In goede staat.

Grote Chinese kang xi schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/landschap/goud decor. Met bodemmerk. Randschade/haarlijnen. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Zilveren bestek
Resultaat: 850 EUR

Zilveren bestek in cassette, 800/000, met 6 vorken, 6 lepels, 6 kleine lepels en 6 messen met zilveren heft. Het bestek is versierd met een guirlande en rozet. Het geheel is geplaatst in een cassette,...

Gouden choker met edelstenen
Resultaat: 850 EUR

Geelgouden choker, 750/000, met edelstenen. Grof ankercollier met in het midden een rond gouden element versierd met 5 bloemen gesneden uit edelstenen, o.a. lapis Lazuli, onyx en agaat. Aan de zijkant...

Brede gouden armband
Resultaat: 850 EUR

Brede geelgouden armband, 585/000, met witgouden details. Brede bewerkte geelgouden pennenarmband met witgouden kruisvormige details in het midden verdeeld over de armband. De armband is voorzien van ...

Eugenio Zampighi, Musicerend Zuid-Tirools ouder paar
Resultaat: 850 EUR

Eugenio Zampighi. 1859 - 1944. Musicerend Zuid-Tirools ouder paar. Titel: der neueste Walzer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

Franse officiersklok, 1800
Resultaat: 850 EUR

Grote en fraaie antieke Franse capucine officiersklok met halfuur-slag en wekker. Circa 1800. In zeer goede originele staat. Afmeting: 30 x 11 x 9 cm.

Twee 18e eeuwse apothekerspotten
Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Duitse fayence apothekerspotten, waarbij één zeldzaam kleine apothekerspot. Flörsheimer Fayence Fabrik. Glazuurschade. Afmeting: 8 - 13,7 cm. In goede staat.

Lot antieke 'witjes' wandtegels (80 st.)
Resultaat: 850 EUR

Lot antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. 80 Stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

6 Chinese kop & schotels
Resultaat: 850 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jagers te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn + chip. Twee kommen beschadigd. Drie schotels goed. Twee schotel...

6x Chinese kop + schotels
Resultaat: 850 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/landschap/goud decor. Vier schotels goed, twee schotels minimale chip, één kopje chip + haarlijn, vijf kopjes goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11,...

Chinees bord Ø 16 cm.
Resultaat: 850 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bord met draak decor. Bodemmerk. Verso deel draak + wolken. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinees schotel Ø 42,2 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen schotel met familie verte keizerlijk figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 22 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met schub-achtig groen glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese sung vaas, H 28 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen sung vaas met rode vlekken en craquelé glazuur. Meiping-vorm. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 13,8 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,3 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 800 EUR

Grote zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model voorzien van een parelrand, versierd met pauwen en geplaatst op een ovale ring met filetranden. MT.:J.Krins Schoonhoven, jl.: k:1970. ca 579 gram...

Twee zilveren hanen
Resultaat: 800 EUR

Twee zilveren kemphanen, 835/000, met fraai uitgewerkte veren. 21x9x14cm en 19x14x23cm. Totaal ca 737 gram. In goede staat.

A.J. van Prooijen, Figuren met draaiorgel voor balkon
Resultaat: 800 EUR

Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Figuren met draaiorgel voor balkon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

Lucebert, Expressieve figurenvoorstelling
Resultaat: 800 EUR

Lucebert. 1963. Expressieve figurenvoorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Antiek antiquarisch boek, Begraafplaatsen Ned.-Israëlische gemeente te Amsterdam/Muiderberg
Resultaat: 800 EUR

Antiek antiquarisch boekje Judaica. Titel: Iets over de begraafplaatsen der Nederlandsch-Israëlische gemeente te Amsterdam. Door S.I. Mulder te Amsterdam, bij van Embden & Co. 1851. Met Israëlische br...

Twee apothekerspotten
Resultaat: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw-motief. Circa 1740. 1x U. Nervium (zenuwzalf), randschade, haarlijnen, chips en glazuurschade. 1x E. Diapruw (tegen geelzucht), randschade, h...

Twee Chinese vazen, H 42 cm.
Resultaat: 800 EUR

Twee trompet-vormige Chinees porseleinen vazen met rondom figuren/herten in landschap + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf bord met zes tekens bodemmerk + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

4x Familie Rose porselein
Resultaat: 800 EUR

Vier delen Chinees familie rose porselein. Divers. Met teksten en bodemmerken. Bestaande uit; verdeelschaal, waterpot, zalfpot, pot. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese pot, Ø 22 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen pot met rondom berglandschap/figuur decor. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.

Zilveren reisset
Resultaat: 750 EUR

Reisbestekset met zilver in lederen etui. Bestek met een mes, vork en een priem voorzien van een zilveren bewerkte greep en voorzien van gravure: 1815 en een monogram: MCH. Mes voorzien van reparatie....

Zilveren broodmand
Resultaat: 750 EUR

Sierlijke zilveren broodmand, 833/000, ovaal gecontourneerd model geplaatst op gekrulde poten en voorzien van ovaal zaagwerk en opgesoldeerde, ramskoppen, guirlandes en strikken. ca 700 gram. 30x20x12...

Gouden ring met oud diamant, rozet
Resultaat: 750 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zilver en roosgeslepen diamanten. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren kop bezet met 1 grote roosgeslepen diamant, ø 6,8 mm, met daaromheen een...

Otto Weber, Landschap met herder en vee
Resultaat: 750 EUR

Otto Weber. 1832 - 1888. Duitse School. Landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Met kapitale lijst. Afmeting: H 66 x B 102 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuur in roeiboot
Resultaat: 750 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Verso tekst Heyboer. Figuur in roeiboot. Olieverf op papier. Afmeting: H 104 x B 128 cm. In goede staat.

Twee cassolettes, H 42 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee grote antieke cassolettes van marmer met brons. Circa 1890. Enkele chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Louis Seize eiken secretaire, 1780
Resultaat: 750 EUR

Massief eiken Louis Seize klapsecretaire met drie lades, gestapeld binnenleven + lades en vrije compartimenten. Feston houtsnijwerk. Afmeting: 115 x 130 x 57 cm. In goede staat.

Hollandse dekseldoos
Resultaat: 750 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse porseleinen dekseldoos met floraal decor en zes klauwpootjes. Bodemmerk Amstel/Weesp? Afmeting: 10 x 13,5 x 11 cm. In zeer goede staat.

Chinese druiven schotel Ø 35,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen kraakschotel met herten in landschap/floraal/fruit decor. Chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen bloempot met floraal decor. Géén bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 20,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese koffiecup + onderschotel
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen flambe koffiecup + onderschotel. Craquelé. Afmeting: 10 x Ø 12,4 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 17 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + feniks in de wolken. Afmeting: H 7 x Ø 17 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari dekselpotten, H 38 - 40 cm.
Resultaat: 750 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met floraal/feniks/goud decor. Eén vaas goed. Twee vazen haarscheuren + dekselschade. Afmeting: H 38 - 40 cm. In matig/goede staat.

Japans bord Ø 30,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.

Frans zilveren servies, 3 delig
Resultaat: 725 EUR

Zilveren servies, 3 delig, Frans, 950/000, met een theekan, melkkan en een suikerpot, rond model versierd met guirlandes, lambrequins met bloemdecor en een parelrand. Het servies is geplaatst op uitg...

Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 710 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Lot zak- en pols horloges
Resultaat: 700 EUR

Zeer groot lot met pols en zakhorloges. 2 Houten ladebakken, elk gevuld met 30 zakhorloges, diverse modellen, quarts. En een doos met diverse polshorloges, horlogebanden en enkele zakhorloges. In goed...

Fred Arends, Hollandse ijspret
Resultaat: 700 EUR

Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Two dollar biljet
Resultaat: 700 EUR

Oud twee dollar biljet met signatuur Andy Warhol. Met postzegel State of Oregon, afgestempeld 1976. Geheel in pvc-houder met certificaat. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.

Franse likeurkelder, 1870
Resultaat: 700 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse wortelnoten likeurkelder met originele en gave inhoud. Met floraal been-intarsia. Circa 1870. Afmeting: 26 x 27 x 21,5 cm. In zeer goede staat.

Engelse staande klok, H 235 cm.
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum-aanduiding. Tere Harley Norwich. Mooie verzilverde/plated en vergulde messing wijzerplaat. K...

2x Colenbrander/Ram schaal 'Strooming'
Resultaat: 700 EUR

Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence vazen + originele doos. Decor: Strooming. Model nr.: 12. Schilder: F.v.B. Circa 1920. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot schildpad-glazuur tegels (72 stu.)
Resultaat: 700 EUR

Lot Hollandse wandtegels met schilpad-glazuur. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Kang Xi flacon
Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi flacon met lange lijs decor. Met latere (19e eeuw) zilveren stop. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese druivenschotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 13 cm.
Resultaat: 700 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 48 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met baars/steur/floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring + vier tekens bodemmerk. Eén kom randschades. Eén kom haarlijnen + chips. Afmeting: ...

Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met granaatappel decor + bodemmerk. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

Chinese meiping vaas, H 29 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met oxide-rood draken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Grote Chinese pijpvaas, H 40 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Cartier horloge
Resultaat: 650 EUR

Horloge Must de Cartier, 925/000 Tank model, verguld met een zwarte wijzerplaat met goudkleurige bewerking. Voorzien van een zwart leren band met metalen klapsluiting. Glas bekrast en vergulding deels...

Onduidelijk gesigneerd, Wintergezicht
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Mogelijk Alfred Stademan. Wintergezicht met veel figuren. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 58 cm. In goede staat.

Rolling Ball Congreve clock, 1960
Resultaat: 650 EUR

Oude rolling ball Congreve messing klok. Circa 1960. Aandrijving door een rollende stalen kogel en snek. Afmeting: 36 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Eiken 4-deurs kast
Resultaat: 650 EUR

Mooie antieke eikenhouten neogotische vier-deurs kast met twee lades, figuren voorstellingen, briefpanelen zijkanten, en mooie ijzeren sloten. Circa 1880. Afmeting: 166 x 132 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse pastoorskast
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse eikenhouten pastoorskast met lade en bolpoten. Uitneembaar. Afmeting: 206 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Antiek gestoken Schwarzwalder edelhert
Resultaat: 650 EUR

Antiek Duits notenhouten gestoken Schwarzwalder edelhert. Fijn gestoken. Circa 1870. Afmeting: 53 cm. In zeer goede staat.

Erotisch bronzen figuur, H 37 cm.
Resultaat: 650 EUR

Erotische bronzen Oriëntaalse danseres op basement, de rok van de danseres kan omhoog worden geklapt... 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

5-delig Delfts kaststel, H 25 - 33 cm.
Resultaat: 650 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Gemerkt A.K. Met figuren in landschap decor. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 25 - 33 cm. In goede staat.

8-Delig Nymphenburg theeservies, 1900
Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam antiek 8-delig Duits porseleinen Nymphenburg theeservies. Floraal/goud decor. Circa 1900. Knopje van deksel mist. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 - 18 cm.

Chinese kom Ø 26 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met figuren/goud decor. Haarlijn + rand gelijmd. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Chinese klapmutskom Ø 16 cm.
Resultaat: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi klapmutskom met geisha's in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7,5 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 650 EUR

Lot Chinees porselein. Zes koppen + twee schotels. Bij elkaar passend. Circa 1800. Tuin met hekwerk decor. Afmeting: 5 - 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung olielamp
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen sung olielamp met floraal reliëf decor + creme-kleurig glazuur. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 20,2 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose borden met geel glazuur. Vlinder/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

2 chinese blauw-witte theebussen
Resultaat: 650 EUR

Twee oude Chinees porseleinen theebussen met lange lijs decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 - 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,4 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood Sang de Boeuf glazuur + zes tekens bodemmerk. Gaatje in bodem voor lamp + bovenrand scherf gelijmd. Afmeting: H 30,4 cm. In redelijke staat.

Chinese cup + deksel
Resultaat: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi cup met deksel. Afmeting: 9,5 x Ø 7,3 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 34 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken in wolken voorstelling. Geen bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met kalebas decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinees harmonica (schilderij) boek
Resultaat: 650 EUR

Oud Chinees harmonica boek met tien schilderijen. Met signatuur. Diverse voorstellingen. Afmeting: 60 x 30 x 5,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese penselenvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen penselenvazen met kylin/figuren + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.

Gouden slavenband met slang
Resultaat: 630 EUR

Geelgouden slavenband, 750/000, met robijn en diamant. Armband gemaakt uit ronde buis, ø 4,5mm, met een slag voorzien van 2 slangenkoppen, 1 bezet met een rond gefacetteerde robijn, ø 3,7mm, en 1 bez...

Hofmeier tafelklok, 1920
Resultaat: 630 EUR

Antieke Duitse Winterhalder Hofmeier tafelklok van mahoniehout met vijf gongspiralen, Westminster slag, kwartier-slag. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Statenbijbel met zilverwerk
Resultaat: 600 EUR

Statenbijbel met zilver, 833/000. Bijbel van het oude en nieuwe testament, 1785, voorzien van 4 floraal bewerkte hoekstukken en met een dubbele slot en draagogen met een ovale vorm voorzien van lijnen...

Gouden entourage ring met diamant
Resultaat: 600 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet bezet met 19 briljant geslepen diamant, totaal 0,25 ct. Gemerkt Desiree. ø rozet 8,5 mm. ø 51. ca 2,5 gram. In goede staat.

Collier van parels met gouden streekslot
Resultaat: 600 EUR

Collier van parels met een geelgouden streekslot, 585/000. Collier van 5 rijen zoetwaterparels, ø 7,5mm, bevestigd aan een groot rond geelgouden streekslot, ø 39mm, met filigrain en opgesoldeerde app...