Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden rozetring met diamant
Resultaat: 600 EUR

Sierlijke witgouden rozetring, met diamant. Witgouden ring met een bloemvormig rozet in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct. Vanuit de middensteen lopen 6 banen met in el...

Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen
Resultaat: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Andy Warhol, One dollar biljet
Resultaat: 600 EUR

Oud één dollar biljet. Series 1957 B. Met signatuur Andy Warhol + certificaat. In pvc-houder. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.

Pol Dom, Scheveningse vissersvrouwen
Resultaat: 600 EUR

Pol Dom (verso). 1885 - 1978. Scheveningse vissersvrouwen. Aquarel op papier. Afmeting: H 51,5 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.

Anton Heyboer, Vier vrouwen
Resultaat: 600 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.

Grote monstrans, H 78 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 19e eeuwse geëboniseerde houten monstrans met vergulde messing versieringen. Renaissance-stijl. Frankrijk/Duitsland. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, H 68 cm.
Resultaat: 600 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met twee figuren + globe. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 68 cm. In goede staat

Engelse waterklok
Resultaat: 600 EUR

Oude Engelse eikenhout gestoken waterklok met messing. W. Jones 1687 gesigneerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Colenbrander/Ram beker 'Zwaai'
Resultaat: 600 EUR

Hollandse Arnhem Ram Colenbrander fayence vaas + originele doos. Decor: Zwaai. Model: 13. Circa 1920. Schilder: A.P. Afmeting: H 10 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 20 cm.
Resultaat: 600 EUR

17e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met schenktuit. Ridder te paard/roofvogels in landschap decor. Met opschrift Ol + Rute. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot mangaan tegels (62 st.)
Resultaat: 600 EUR

Lot van 62 stuks antieke Hollandse mangaan kleurige tegels met terpdorp decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 600 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence dekselvazen. Octagonaal met chinoiserie decor + leeuwen. Met stervormig bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse tulpenvaas
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse tulpenvaas met ruiter te paard/floraal decor. Bodemmerk. B.N. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 24 x 22 x 8 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot + console Ø 19,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met console, met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 22,3 cm.
Resultaat: 600 EUR

Diepe Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Buitenkant schaal sang de boeuf glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, H 15 x Ø 10,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen familie rose penselenpot met figuren te paard in landschap decor. Emaille. Afmeting: H 15 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Mu Thai, Geisha met druiven
Resultaat: 600 EUR

Gesigneerd Mu Thai. Chinese School? Geisha met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 49 cm. In goede staat.

2x Chinees houtsnijwerk
Resultaat: 600 EUR

Twee delen antiek Chinees verguld houtsnijwerk. Vechtende figuren decor. In latere omlijsting. 19e Eeuw. Afmeting: 114 x 85 cm. In goede staat.

Chinees bord, Ø 25,2 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met winterlandschap/figuren + tekst decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 600 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zeven kopjes met peterselie decor, bodemmerken, onder andere kang xi, twee kopjes beschadigd. Eén dekselpotje met floraal decor. Afmeting: ...

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 600 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: drie kopjes met geisha/landschap decor. En vier schotels met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - Ø 12,5 cm. In goede staat.

L.J. Kleijn, Hollands riviergezicht
Resultaat: 575 EUR

L.J. Kleijn. 1817 - 1897. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 30 cm. In goede staat.

Gouden manchetknopen met dukaten
Resultaat: 550 EUR

Geelgouden manchetknopen, 585/000, met dukaten uit Oostenrijk. Ronde geelgouden manchetknoop met omranding en bezet met 1 dukaat munten uit Oostenrijk, 1915, 986/000. ø 22,5 mm. totaal ca 15,7 gram. I...

Horloge Omega constellation
Resultaat: 550 EUR

Horloge Omega constellation met goud en staal, heren/unisex model. Voorzien van een goudkleurige wijzerplaat en een goudkleurige lunette. Het horloge heeft een datumaanduiding en is voorzien van een s...

M. de Jongere, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Resultaat: 550 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 97 cm. In goede staat.

Venetiaanse lamp, H 202 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Venetiaanse lamp met figuur. Houtgestoken met vergulding. 20e Eeuw. Renaissance stijl. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.

Twee cassolettes, H 43,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke Franse cassolettes van marmer met bronzen monturen, ramskoppen en rozen guirlandes. Circa 1890. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Zeldzame oorkonde met lakzegel
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame Duitse/Oostenrijkse oorkonde met lakstempel. Door Carl der Sechste (handgeschreven). Kanzler von Rome 1685 - 1740. Betreffende Europese zaken, getekend in Nürnberg. Afmeting: 45 x 72 cm. In g...

Duitse mohair hond
Resultaat: 550 EUR

Grote Duitse mohair hond met riem als trekkoord t.b.v. blaf-functie. Midden 20e eeuw. Afmeting: 38 x 60 x 15 cm. In goede staat.

Zeldzame Franse reiswekker
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame antieke Franse reiswekker van messing. Gesigneerd Moser Paris. 19e Eeuw. Met datum, dagaanduiding en slagwerk op bel. Emaille wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 15 x 11 x 8 cm. In redelijke st...

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.

Twee antieke Gallé vazen
Resultaat: 550 EUR

Twee antieke Franse Emille Gallé (1846 - 1904) glazen vazen met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 9,5 - 20,7 cm. In goede staat.

Lot antieke witte tegels (78 st.)
Resultaat: 550 EUR

Lot van 78 stuks antieke witte tegels. Zogenaamde witjes. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame schenkkan 'Kees', H 24 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schenkkan in de vorm van een aap, met daarop de tekst; 'Kees den aap dat gekkie, geeft melk uit zijn bekkie'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Drie Duitse apothekerspotten
Resultaat: 550 EUR

Drie 18e eeuwse Duitse polychrome fayence apothekerspotten. Rosmarin + O. Laurinum + E. Hier Picr. Minimale chips. Afmeting: 20 x Ø 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Meissen theepot
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot Ø 8 cm.
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/mandarijn decor. Glazuur verlies handvat. Afmeting: 10 x 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

5x Encre de Chine kop + schotels
Resultaat: 550 EUR

Vijf encre de chine Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. 18e Eeuw. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn, één kopje randschade + haarlijn. Eén schotel haarlijn, vier schotels goed. ...

Chinese celadon wierookstokhouder Ø 8,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinese celadon porseleinen wierookstokhouder op console. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinees handwerk op zijde
Resultaat: 550 EUR

Chinees handwerk op zijde. Kippen, eenden en kuikens met tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 x B 71 cm. In goede staat.

Chinese meiping vaas, H 20,3 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse Chinese lamp, H 86 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor + messing monturen. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur vaas
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinees potje met ophang-oog Ø 8,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen potje met ophang-oog voor bevestiging. Floraal/tekst decor. Afmeting: H 7 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse pint
Resultaat: 500 EUR

Antieke zilveren pint, 925/000, op een ronde voet met parelrand en een gekrulde greep met acanthusblad. MT.: T.C, London, jl.:h:1783. ca 237 gram. 11x7,5x10 cm. In goede staat

Drie-delig plated Chinees servies, 1920
Resultaat: 500 EUR

Drie-delig antiek Chinees plated theeservies met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Baume & Mercier horloge
Resultaat: 500 EUR

Baume & Mercier horloge Hampton, staal met diamanten in de kast. Voorzien van een witte wijzerplaat met datumaanduiding en fijne glitterbewerking. het horloge is voorzien van een stalen schakelband me...

F. Toussaint, Havengezicht met zeilboten
Resultaat: 500 EUR

Fernand Toussaint. 1873 - 1955. Havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jacob Akkersdijk, Interieur met figuren bij haardplaats
Resultaat: 500 EUR

Jacob Akkersdijk. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haardplaats. Oudere restauratie. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

Zwitserse speeldoos
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse kersenhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Technisch gereviseerd en in zeer goede staat. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm.

Zwitserse speeldoos, 1880
Resultaat: 500 EUR

Antieke Zwitserse cilinder speeldoos. Circa 1880. Palissanderhout met floraal intarsia. Kam is heel en in goed werkende/spelende staat. Afmeting: 17 x 55 x 28 cm. In goede staat.

Antieke Jaarsma kachel, 1890
Resultaat: 500 EUR

Antieke Jaarsma gietijzeren kachel me brons. 's Gravenhage. Circa 1890. Afmeting: 90 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1850
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen rococo pendule met putti. Gemerkt V.E. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1850. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.

Franse Sevres pendule, 1860
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 40 x 32 x 13 cm. In goede staat.

Kersenhouten vitrinekast, 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse kersenhouten vitrinekast in biedermeier-stijl. Met zwarte zuilen en verguld beslag. Gesigneerd. Hofmöbel Fabrik A. Dietler Freiburg. Circa 1900. Afmeting: 190 x 90 x 45 cm. In goede sta...

19e Eeuwse Hollandse porseleinkast
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Paard
Resultaat: 500 EUR

Gesigneerd antiek bronzen paard met zadel en stijgbeugels. Gedetailleerd figuur. Door Alfred Dubucand. 1828 - 1894. Afmeting: 22 x 22 x 7 cm. In goede staat.

L. Pfeffer, Strijdwagen
Resultaat: 500 EUR

Antieke, zeer grote zware strijdwagen van compositie metaal met zwart marmeren basement. Door L. Pfeffer + onleesbare naam. Stukje cape mist bij man. Afmeting: 63 x 70 x 30 cm. In redelijk/goede staat...

Antieke apothekerspot, 1720
Resultaat: 500 EUR

Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot. Circa 1720. U. Neapolit. Randglazuur-schade. Afmeting: 17,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse apothekerspot, H 27,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. P:G:Mastrichis. Enkele chips + lange haarscheur. Afmeting: H 27,5 cm. In redelijke staat.

20-Delig KPM servies
Resultaat: 500 EUR

20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...

18e Eeuws 5-delig Delfts kaststel
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren bij haven decor. Door van Duyn. Enkele restauratie. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschotel met landschap/visser/pagode decor. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 47 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal decor + foo-honden. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 16,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met oxyde-rood tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese kop + schotel
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met geel glazuur. Ekster/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: ....?........ In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinese blanc de chine porseleinen drakenschotel met reliëf en verso theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met groen celadon craquelé glazuur. In goede staat. Afmeting: H 25 cm.

Chinese schotel Ø 37,3 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen diepe schotel met bloesemboom decor front + verso + bodemmerk. Afmeting: Ø 37,3 cm. In goede staat.

Twee delen antiek, China
Resultaat: 500 EUR

Twee delen antiek. China. 1x Bronzen bewerkte spiegel met kikker en druivenranken, verso oxidatie. 1x Natuurstenen Kuei, jade? Tablet met salamander decor + verso gegraveerde draak. Afmeting: 12,2 - 2...

Chinese knobbelvaas, H 30 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oxide-rood decor van wolken en kostbaarheden. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese Mao Tai fles met inhoud
Resultaat: 500 EUR

Chinese Mao Tai fles met inhoud in goede staat

Chinese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor. Met bodemmerk (konijn). Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie verte kom met draken decor + verso vruchten decor. Enkele chips. Afmeting: H 8 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 9 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met symbolen/karakter tekens + bodemmerken. Afmeting: H 5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 16 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vazen met landschap/pagode decor. Haarlijnen in bovenrand + chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 30 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 40 cm.
Resultaat: 480 EUR

Twee zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence vazen met gedetailleerde figuren voorstelling + bodemmerk W 980 B 1H2. Eén vaas bovenrand restauratie. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Gouden armband
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een Frans Gourmetschakel voorzien van een bakslot en een veiligheidsketting. 20,5 cm. Totaal ca 15,0 gram. Kleine beschadiging in 1 schakel, verder in goede staat.

Seiko herenhorloge
Resultaat: 450 EUR

Seiko herenhorloge, Ananta automatic, met een stalen kast voorzien van een witte wijzerplaat met datum en dagaanduiding. Het horloge heeft een zwart lerenband met clip. Compleet in doos met papieren....

Collier van bloedkoraal met gouden slot
Resultaat: 450 EUR

Collier van 2 rijen ronde bloedkoralen kralen, ø 6,5 mm. bevestigd aan een ronde geelgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal, ø slot 15 mm. lengte 40 cm. ca 38 gram. Geknoopt. In goede staat

Witgouden ring met stersaffier en diamant
Resultaat: 450 EUR

Witgouden ring, 750/000, met een stersaffier en diamant. Ring uitlopend aan de kop bezet met een ovaal cabouchon geslepen stersaffier en daarnaast een balk met 4 singlecut geslepen diamanten. Breedte ...

Sientje Mesdag van Houten, Lampionnen plant
Resultaat: 450 EUR

Sientje Mesdag van Houten. 1834 - 1909. Lampionnen plant. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

A.A. Okaa, Rich lady
Resultaat: 450 EUR

A.A. Okaa. Modern werk 2008. Rich lady. Acryl op linnen. Afmeting: H 150 x B 150 cm. In goede staat.

Terry Donahue, Landschap met edelherten
Resultaat: 450 EUR

Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.

Venetiaanse piedestal, H 88 cm.
Resultaat: 450 EUR

Antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse piedestal met figuur op gondelboeg en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1900
Resultaat: 450 EUR

Antieke zware Franse jugendstil pendule. La Vie & Le Tempe Sicar. Vrouw met engelen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Franse buffetkast, 1870
Resultaat: 450 EUR

Kapitale drie-delige antieke Franse buffetkast van notenhout met prachtig snijwerk, volle zuilen en figuren decor. Afmeting: 235 x 170 x 56 cm. In zeer goede staat.

Antiek secretaire, 1860
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi snijwerk, halve zuilen en gebogen binnenleven. Circa 1860. Afmeting: 179 x 104 x 50 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse kast
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse kast met lade en bolpoten, kop afneembaar. Notenhout. Oudere restauratie. Afmeting: 200 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Heilig hart beeld met aureool, H 118 cm.
Resultaat: 450 EUR

Groot 19e eeuws gipsen gepolychromeerd Heilig hart beeld met aureool van messing. Afmeting: H 118 cm. In goede staat.

Beeld, Uil op boeken
Resultaat: 450 EUR

Groot Duits houtgesneden figuur. Uil op drie boeken. Circa 1900. Afmeting: 56 x 30 x 28 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1880
Resultaat: 450 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur op rood-marmeren basement. Le Triomphe Sportif, door A.J. Scotte. Circa 1880. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

2x Tegeltableau
Resultaat: 450 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Hollandse 6-pas polychrome tegeltableau's. Herenboer met paard + Boerin met koe. Eén tegel haarscheur + randschades. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.