56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

2x Chinese republiek vaas, H 35 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen familie rose republiek vazen, met decor van spelende kinderen. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese familie rose dekselschaal Ø 19 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen familie rose dekselschaal met reliëf in lotusbloem vorm met groen onderglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19 cm. In goede staat.

Doos naai-necessaire
Resultaat: 1.400 EUR

Lucebert, Vrienden
Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekerspot
Resultaat: 1.400 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot Tamarind. Chips. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Resultaat: 1.400 EUR

Negen Chinees porseleinen kop + schotels met tuin/hekwerk decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 32 - 35 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met tuin/figuren/goud decor (emaille). Afmeting: Ø 32 - 35 cm. In goede staat.

Chinese blanc de chine cup Ø 5,7 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine cup met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 5,7 cm. In goede staat.

2x Chinese schotel Ø 42 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Gouden manchetknopen
Resultaat: 1.300 EUR

Zware geelgouden manchetknopen, 585/000, gemaakt in de vorm van een wolknoop. ø 16 mm. totaal ca 15,7 gram. In zeer goede staat

E.B. van Dulmen Krumpelman, Rosse buurt in Amsterdam
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame smeedijzeren geldkist
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Duitse smeedijzeren geldkist met veel banden en origineel slot, sleutel, binnenvak met slot en sleutel. Goede bodem. Afmeting: 52 x 54 x 80 cm. In goede staat.

Zeldzaam grote koperen bak Ø 179 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame, zeer grote industriële koperen bak. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 85 x Ø 179 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 39 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor + kang xi bodemmerk. Bodemrand schade, verder goed. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese klapmuts kom Ø 21 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi klapmuts kom met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese maanvazen, H 25,7 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Collier
Resultaat: 1.200 EUR

Gouden Omega horloge
Resultaat: 1.200 EUR

Danziger staande klok, H 230 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Duitse eikenhouten Danziger staande klok met getorste zuilen en snijwerk. Circa 1920. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 230 x 70 x 35 cm. In goede staat.

Lot Hollandse mangaan wandtegels (104 st.)
Resultaat: 1.200 EUR

Lot van 104 stuks Hollandse mangaan wandtegels met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse apothekerspot, H 31,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot, E. THER: ANDR: Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 1.200 EUR

Chinese vaas, H 25,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 1.200 EUR