Twee oude/antieke weegschalen. 1x Huishoudweegschaal met gietijzer + emaille, circa 1900. 1x Postweegschaal, 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.
Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Diecast. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oud Oosters houtsnijwerk met polychromie. Vijf figuren op bank met deels vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 44 x 9 cm. In goede staat.
Houten bestekcassette met messing bestek + hardhouten grepen. Gemerkt Gallo. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 x 43 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse kurk landschap diorama's. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Zuid-Duitse tabakspijp met porseleinen kop + wildvoorstelling decor. Circa 1900. Bovenrand iets beschadigd. Afmeting: L 88 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Rolls Royce van kunststof. Merk: Rico Spain. Met batterij-functie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Verstelbare metalen piano hocker. Circa 1960. Afmeting: 54 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Engelse hangoortafel van eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 77 x 60 x 90 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische tapijten, beiden licht van kleur. Het kleine kleed heeft een floraal decor. Afmeting: 160 x 115 cm. + 105 x 90 cm. In goede staat.
Vijf diverse Indonesische houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 31 cm. In goede staat.
Antieke mondgeblazen art deco glazen vaas. Kleur: paars/groen. Circa 1920. Boven binnenrand enkele chips. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee grote glazen vazen. 20e Eeuw. 1x Dunwandige paarse vaas in de stijl van Leerdam. 1x Dikwandige jugendstil stijl vaas met floraal decor. Afmeting: H 31 - 40 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude + antieke glazen karaffen met stoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 35 cm. In goede staat.
Vier antieke Delftse wandplaquettes. 20e Eeuw. 3x Porceleyne Fles + 1x Douwe Egberts. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.