Hoogwaardige 13 korige barok luit met koffer. Gebouwd naar een voorbeeld van Greiff door dhr. Sebastiàn Nunez, luitbouwer te Utrecht. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen vergulde kaarskandelaar met inktstel. Met figuur en klauwpoten, en glazen reservoir. Empire-stijl. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam grote, antieke Hollandse majolica petroleumlamp, drie armig, vier branders. Circa 1880. Afmeting: H 140 x Ø 96 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse Carrara marmeren cassolettes met bronzen armaturen. Louis seize-stijl. Circa 1840. Mooie rijke uitvoering. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie antieke samovaars. Onder andere; 2x Rusland. 19e Eeuw. Messing. Afmeting: H 43 - 50 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood venster. Sepia kleurig. Anno 1743. Havengezicht Vlissingen decor. Afmeting: H 24,5 x B 17,8 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke zakkroonluchter met prismen glas + bronzen monturen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee bijzonder grote vergulde bronzen kaarskandelaren met draken en cloisonné. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen putti's op sokkel met lectura. Circa 1850. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke phonograaf met vele speelwalsen. Circa 1900. Gemerkt: Je charte haut et clair margue depose Nr.: 93794. Notenhout met blank metalen trechter. Afmeting: 58 x 35 x 40 cm. In goede staat.
Oude Spaanse gitaar. Prudentia Saet Unico concert Flamenco. Afmeting: 106 cm. In uitstekende staat.
Oude Duitse E. Leitz Wetzlar Leica camera met beschrijving. D.R.P. Ernst Leitz nr. 680343. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting; 8 x 15 x 5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met medaillon en bruin glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zware bronzen hallamp met familiewapens en figuren decor. Historisme. Neo renaissance. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Twee vernikkelde messing koffiemolens. Duitsland. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met cherubijnkoppen. Eén kandelaar geëlektrificeerd (later). Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee antieke Nederlandse houten schooltassen met originele polychromie. 1900 en ouder. Afmeting: 46 - 50 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil majolica petroleumlamp met floraal decor + messing monturen. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met vier karaffen + drie glaasjes. Met intarsia. Eén minimale chip. Circa 1800. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Drie antieke gebrandschilderde glas-in-lood ramen. 18e - 19e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: 45 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Tiffany-stijl tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 - 46 cm. In goede staat.