Italiaanse messing sta-lamp met porselein + putti decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 172 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire theestoof. Afmeting: H 52 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse boeddhistische houtgesneden wandplaquette vol met boeddha-figuren van terracotta. Afmeting: 136 x 41 cm. In goede staat.
IJzeren Batman bubblegum automaat. Gelithografeerd. 5 Cent inworp. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 56 x 18 x 12 cm. Niet getest. In goede staat.
Antieke bronzen arreslee-bel met figuur als jockey. Circa 1900. Afmeting: 30 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen tafellamp met Frederick de Grote. Met originele lampenkap van albast. Circa 1920. Afmeting: ca. H 44 cm. In goede staat.
Antiek koperen Nieuwe Kunst inktstel naar een ontwerp van Jan Eisenloeffel. 1876 - 1957. Circa 1910. Afmeting: 10 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Antieke koffie HAG reclame uit 1913. Cafeïne vrij. Voor Nederlandse markt. Links boven restauratie en ter conservering op linnen gemaroufleerd. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In redelijk/goede staat.
Reclame-klok van Van Houten Chocolat. Kunststof. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 x B 22 cm. In goede staat.
Antieke voorzet haard. Majolica, met voet van gietijzer. In het midden een bloemvaas. Gemaakt door firma Carl Houben Sohn - Aachen. 19e Eeuw. Afmeting: 125 x 55 cm. In goede staat.
Antieke leder beklede dekseldoos met messing geëtste figuren voorstelling van vos met patrijzen. Circa 1890. Afmeting: 10 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Twee flessen bordeaux, Grand Vin Chateau Les Hauts de Miaille 2000. Frankrijk. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glazen tafellamp met vierkante kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 40 cm. In goede staat
Bijzonder grote 'Koek & Sopie' kraantjeskan van messing met koper. 19e Eeuw. Kopergenageld. Afmeting: H 80 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kapstok met spiegel + parapluhouder. Circa 1910. Afmeting: 60 - 82 cm. In goede staat.
Twee antieke zware bronzen wandlampen (kantelbaar). Circa 1900. Afmeting: 43 x 25 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Russische scheeps-chronometer in origineel dubbel foedraal van mahoniehout. Kyrilisch gemerkt. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 25 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Antiek verguld Heilig kruis onder mondgeblazen stolp. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek plated boulloir met guirlandes, in louis seize stijl. Circa 1890. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
15e - 16e Eeuwse bronzen lavabo met originele patina. Vermoedelijk België of Zuid Holland. Afmeting: 24 x 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.