Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x45øcm.
Drie delige bontset, bestaande uit jas, muts en stola. Cond:G 30-70cm.
Prachtige lange damesjas met bontvoering in goede staat 110cm.
Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G
Oude houten vogelkooi met ijzeren tralies, 20e eeuw 45x32x28cm. Cond:G
Oud klokje en olielamp, 2e helft 20e eeuw(klokje mechanisch) 22-54cm. Cond;G
Vergulde antieke bronzen wandlamp omstreeks 1900(kap mist) 27cm. Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti, 1 arm weg, met carrera marmer, 47cm. Cond;R
Lot divers, verzilverd, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G
Negentiende eeuwse wortelnoten kist met intarsia en parelmoer met reisneccesaire met geheime lade, flacon en dekseldoos, schaar, kurkentrekker etc. 17x30x23cm. Cond:G