Originele 30-er jaren Duitse vitrinekast van kersenhout. Met snijwerk. Art Deco-stijl. Afmeting: 174 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten linnen kabinet met origineel beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 211 x 135 x 60 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten louis seize hoekkast met timpaankap. Met tillen op de vier deuren en messing beslag. Bovenste beslag later. Afmeting: 245 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Zuid Duitse kersenhouten biedermeier commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 99 x 124 x 63 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Duitse barok secretaire van notenhout. 18e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 116 x 126 x 65 cm. In redelijke staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurskast. Circa 1850. Met bovenlade, schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 152 x 125 x 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken zadelkist met snijwerk. 17e - 18e Eeuw. Met tulpen, vogels, familiewapens en renaissance ranken decor. Afmeting: 47 x 90 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.
Twee-delige eikenhouten vitrinekast voor verzamelaars. Art Deco-stijl. Zijkanten ook voorzien van deurtjes en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 178 x 50 x 125 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Bijzettafel in boulle-stijl, met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Notenhouten Gründer pronk vertico met opzetstuk, schelpkroon. Vertico heeft volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 116 x 104 x 79 cm. In goede gerestaureerde staat.
Leuke twee-deurs glas-vitrinekast van mahonie/fineer. Louis Philippe. Circa 1860. Met binnenin twee geschulpte planken. Afmeting: 133 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten penantkast met twee lades. Circa 1830. Biedermeier. Gepolitoerd. Afmeting: 92 x 75 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse commode met 5 lades en originele knoppen + been-inleg. Circa 1800. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Zeldzame empire kapspiegel van ambon-wortelhout, met volle zuilen en lade. Circa 1820. Afmeting: 76 x 57 x 36 cm. In goede staat,
Houten Rietveld-stijl stoel met Victory Boogie Woogie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 65 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.
Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.
Antiek historisme neo renaissance buffetkast van eikenhout, met glas-in-lood vensters. Circa 1880. Met cherubijnkoppen/leeuwenkoppen et cetera. Afmeting: 235 x 123 x 55 cm. In goede staa.t
Buffetkast. Circa 1910. Deels massief eiken, boven gedeelte niet. Met bolle glaasjes en snijwerk. Afmeting: H 235 x B 200 x D 68 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten uitneembare 2 deurskast omstreeks 1880. met snekken en geheel staand op bolpoten. cond G.