Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Grote vaas (Makkum)
Startprijs 250 EUR

Twee grote polychrome Hollandse fayence vazen. Makkum. 20e Eeuw. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam 5-delig Delfts kaststel
Startprijs 650 EUR

Zeldzaam 5-delig Delfts fayence kaststel. 18e eeuw. Chinoiserie decor. Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.

5-Delig Regout kaststel
Startprijs 90 EUR

Vijf-delig antiek Petrus Regout kaststel met Delfts blauw floraal chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.

Delftse vaas
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaas met chinoiserie decor. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Delftse vaas, H 37 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvaas, H 43,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Twee zeer grote 18e eeuws Delftse knobbelvazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In zeer goede staat.

Delftse tabakspot als lamp, H 38 cm.
Startprijs 675 EUR

Grote 18e eeuws Delftse fayence tabakspot St. Vincent als vaaslamp. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Delftse dekselvaas
Startprijs 550 EUR

Prachtige 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas
Startprijs 130 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met chinoiserie decor. Grote vaas haarlijnen. Kleine vaas randschade. Afmeting: H19 - 26 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvaas
Startprijs 400 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 38 cm.
Startprijs 225 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Restauraties. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Delftse vaas (8-kantig)
Startprijs 225 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse octagonale fayence vaas met chinoiserie decor. Door Jean Theusis. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas met zilverwerk, H 35 cm.
Startprijs 850 EUR

Twee zeldzame 18e eeuws Delftse fayence vazen met zilveren monturen + deksels. Landschap met figuren. 950 Matelot Liege gemerkt. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

4x 4-Pas tegeltableau
Startprijs 150 EUR

Vier antieke 4-pas tegeltableau's. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Friese wandschotel met spreuk
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse diepe Friese spreuk-schotel met tekst; 'een baan te minnen houd smakelijk zinnen'. Afmeting: 10,5 x Ø 33 cm. In goede staat.

2x Meissen kopje
Startprijs 50 EUR

Lot bloempot tegels (100x)50
Startprijs 500 EUR

Lot met 100 mangaan-kleurige bloempot tegels. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Kraantjeskan
Startprijs 50 EUR

2x 4 tegels
Startprijs 100 EUR

Tegelplateau (Bijbelse voorst.)
Startprijs 650 EUR

16-Pas tegeltableau met bijbelse voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Mangaan kleurig. Afmeting: 55 x 55 cm. In goede staat.

Lot Friese landschap tegels (40 x)
Startprijs 300 EUR

40 Stuks Friese landschappen tegels in cirkel. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. 37 Stuks puntgaaf + 3 stuks gelijmd. In goede staat.

Lot bijbelse tegels (40 x)
Startprijs 400 EUR

40 Stuks bijbelse tegels in cirkel. Blauw. Circa 1900. Prachtige kwaliteit. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Friese landschap tegels (21 x)
Startprijs 160 EUR

21 Stuks Friese landschap tegels in cirkel. Mangaan kleur. Circa 1910. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot waterlandschap tegels (15 x)
Startprijs 120 EUR

15 Stuks waterlandschap tegels in cirkel. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.